Tesettür Alışverişinde Fark Yaratan Detaylar

Tesettür giyime uygun kap modelleriyle modanın en yeni trendleri günlük kullanıma uygun hale getirilebilir. Mevsimlik, yazlık ve kışlık olarak hazırlanan modelleri tesettür alışverişi yaparken inceleme fırsatı yakalayabilirsiniz. Farklı kumaşlarla hazırlanan üst giyim seçenekleri sezon modası dikkate alınarak hazırlanır.

 

Şıklık ve Rahatlık Bir Arada!

 

Şıklık ve rahatlığın ön planda tutulduğu kalıplar arasında vücut tipiyle uyumlu model tercihleri yapılabilir. Her zevke ve yaşa hitap eden geniş ürün yelpazesiyle fark yaratmayı başaran kalıplarla gardırobunuzda bulunan eksikleri en doğru şekilde tamamlayabilirsiniz.

 

Kumaş pantolonlarla kullanacağınız ayakkabı, çanta, güneş gözlüğü, eşarp ve takıların uyumu moda anlayışınızın net bir yansımasıdır. Farklı renk, ölçü ve desenlerdeki zengin eşarp koleksiyonu tesettür giyimi tercih eden kadınların birbirinden kolayca ayrılmasını sağlar. Gidilecek mekana, davetin içeriğine ve saate uygun olarak seçilecek modeller yaratıcı aksesuarlarla zenginleştirilebilir.

 

Tarzınızı belirledikten sonra seçimlerinizi netleştirmeniz ve tesettür alışveriş maratonunu tamamlamanız çok daha kolay olacaktır. Özel davetlerde ve günlük hayatın yoğun temposu arasında bir yıldız gibi parlamak isteyenler herkesin dolabında mutlaka bulunması gereken standart ürünlere de yer ayırmalıdır. Alışverişe çıkmadan önce yapılacak küçük bir araştırma eksiksiz bir dolabın hazırlanabilmesi için büyük önem taşır.

 

Tek Parçalar ve Elbiseler

 

Renk uyumunun daha kolay yakalanabileceği tek parçalar ve elbiseler, düz renk kombinlerle daha dikkat çekici olabilir. Bu tarz tercihler sizi olduğunuzdan çok daha genç gösterecektir. Klasik tesettür giyim akımından yararlanmak istiyorsanız işe vücudunuzu iyi tanıyarak başlamanız gerekir. Özellikle gözlerin üzerinizde olacağı davetlerde tercih edeceğiniz abiyeler veya yerlere kadar uzanan elbise modelleri ince kemerlerle kullanılabilir.

 

Tesettür Giyimde Yaratıcı Kombinler

 

Her bayan kendine uygun tesettür giyim stilini belirlemelidir. Bedene uygun ve vücut tipiyle uyumlu modeller yaratıcı seçenekler arasından da tamamlanabilir. Kolay kullanım özelliğine sahip olan üst giyim ürünleri pek çok farklı ürünle kullanılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir