Tesettür Alışverişi Uyguna Nasıl Yapılır?

 

Gardolabınızı yenilemeye karar verdiniz ve bunun için tesettür alışveriş yapmak istiyorsunuz ancak uygun fiyata ve çok çeşitli tesettür kıyafetleri nerede bulacağınızı bilmiyorsanız bu makale ta da size göre… Sezon da oldukça yüksek fiyatta olan almak istediğiniz birçok aynı ya da benzer tesettür kıyafetlerini daha uyguna bulmanın yöntemlerinden bir kaçını şu şekilde sıralamak mümkündür:

 

1- İnternetten Alışveriş Yapın

 

İnternet üzerinden alışveriş yapmaya, ilk çıktığı zamanlar pek çok insan buna tereddütle yaklaşmıştı. Denemeden alacağım acaba bedeni olur mu? Kıyafet resimde göründüğü kadar güzel mi? Gibi sorular insanların aklını karıştırmaktaydı. Ancak zamanla insanlar bu gibi sorunların olmadığını görerek ya da bu tarz sorunlarla karşılaşıldığı zaman değişim ya da iade hakkının olması gibi çözümler ile internet alışverişine sıcak bakmaya başlamışlardır. Tüm bunların yanı sıra bir de internetten üzerinden birçok site ve marka arasında kıyaslama seçeneği olması, alıcıya zaman kazandırması ve aynı ürünleri mağazaya göre daha uygun fiyata alınması internet üzerinden tesettür alışveriş yapmayı cazip hale getirmektedir.

 

2- Mağaza İndirimlerini Takip Edin

 

Kışlık alışverişini kış sezonu sonuna doğru; yazlık alışverişini yaz sezonu sonuna doğru yaparak avantajlı olabilirsiniz. Sezonda iken çok uçuk fiyatlarda olan aynı kıyafetleri sezon sonlarında yarı fiyatına hatta bazen yarı fiyatının altına bulmanız mümkündür. Bunun yanı sıra yılbaşı, babalar günü, anneler günü, sevgililer günü ve bu tarz özel günlerde de pek çok mağaza bir kaç günlüğüne indirim yapmaktadır. Acil kıyafet ihtiyacınız olmadığı zamanlar da sezon sonlarını ve bu tarz indirimli günleri takip ederek tesettür alışveriş işini oldukça uyguna getirebilirsiniz.

 

3- Outlet Ürünlerini Takip Edin

 

Outlet yani geçen sezondan kalmış pek çok ürünü sezondaki fiyatının çok daha aşağısına almanız mümkündür. Hatta öyle ki bazen geçen sezon üretilen aynı ürün yeni sezon da üretildiği için 2 katı bazen daha fazlası olabilmektedir. Outlet mağazalarında çok şık ve modern ürünleri oldukça uygun fiyata bulabilirsiniz. Tesettür alışverişinizi uygun fiyata yapmak için outlet mağazalarını mutlaka ziyaret etmelisiniz.

 

Siz de yukarıdaki önerileri dikkate alarak tesettür alışverişinizi daha uyguna getirebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir