Tesettür Abiyeler Nasıl Kullanılır?

Tesettür giyim her geçen gün kendini yenilemekte ve daha fazla seçenekle müşterilerin beğenisini toplamaktadır. Tesettür abiye dendiğinde akla ilk olarak; dış giyim seçenekleri ve özel davetlerde kullanılabilecek elbiseler gelir. Her zevke ve yaşa uygun modellerin bir arada sunulduğu ürünler, moda anlayışına da yeni bir soluk getirmeyi amaçlar. Tesettür abiyelerde sadelikten yana olanlar siyah renk tercihiyle iddialarını sürdürebilirler.

 

Tesettür abiye modelleri herkes tarafından tercih edilebilir. Doğru bir kıyafetin en önemli ayrıntısı renk, beden ve kalıp tercihidir. Elbiseye uygun olarak yapılacak eşarp, çanta ve ayakkabı tercihleri, sade aksesuarlarla birlikte kullanılabilir. Kına, nişan ve düğün gibi tüm özel günlerde giyilebilecek tesettür abiyeler son yıllarda farklılaşarak modernleşmiştir.

 

Göz Alıcı Eşarp Tercihleri

 

Abiye kıyafetin düz renk olması halinde çarpıcı ve göz alıcı eşarplar kullanılabilir. Ancak elbisenin hareketli olması halinde düz renk tercihlerin kullanılması daha doğru olacaktır. Takı kullanmayı sevmeyen hanımlar eşarplarına takacakları ufak aksesuarlarla bu ihtiyacı karşılayabilirler. Kıyafetle uyumlu bir kaban ya da bolero şıklık yarışında bir adım öne çıkmanızı sağlar. Mevsim yaz ise uçuşan bir ferace gözlerin üzerinize çevrilmesini sağlar.

 

Kullanıcısını daha zarif ve şık gösteren tesettür abiye modelleri; şık desenler, pul ve payet işlemeleri, tüller ve ışıltılarla zenginleştirilebilir. Çok canlı bir abiye elbiseyle minik bir çanta tercihi çok daha doğru ve modaya uygun kullanım alanı yaratır. Farklı marka ve tasarımcıların koleksiyonları arasında istediğiniz modeli bulabilir ve yakalamak istediğiniz tarzı net bir şekilde karşı tarafa aktarabilirsiniz.

 

Abiye Eşarp Modelleri

 

Mevsime uygun kumaşlarla hazırlanan eşarp modelleri her türlü kıyafetle kolayca kombin yapılabilir. Şık görünümüyle fark yaratan ve kış mevsiminin ihtiyaçlarını karşılayan kaşmir modeller kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alır. İpek, pamuk ve şifon eşarplar terletmeme özelliğine sahip olduğu için yaz aylarında kullanılabilir.

 

Spor giyimden hoşlanan bayanlar düz renk tercihleriyle genç ve dinamik bir havayı yakalayabilirler. Tesettür abiye kombinlerdeyse renkli ve çiçek desenli göz alıcı modellerin kullanımı uygundur. Kendi tarzını yaratmak isteyenler ve girdikleri her ortamda fark edilir olmayı sevenler seçtikleri eşarp ve bağlama stilleriyle umduklarını bulabilirler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir