Tesettür Abiyede Kalitenin Önemi Nedir?

Çoğunlukla istediğiniz her renk abiyeye kolaylıkla ulaşabilirsiniz ya da terzide diktirebilirsiniz. Ama abiye özel günlerde tercih edileceği için, iyi dikilmemiş ya da kötü kumaşa sahip abiyeler canınızı sıkabilir. Bu nedenle güvendiğiniz sitelerden alışveriş yapabilir ve hazır abiyeleri tercih ederek güzel günlerinize mutlulukla katılabilirsiniz. Tesettür abiye modelleri ve renk seçeneklerini beden ölçünüze göre almalısınız. Potluk yaratan her abiye üzerinizde kötü ve kalitesiz duracaktır. Seçimlerinizi yaparken güven en önemli kuraldır. Güvendiğiniz alışveriş siteleri ile sorunsuz bir şekilde abiyelerinize de kavuşmuş olursunuz.

 

Tesettür Abiye Modelleri

 

Saks mavisi tesettür abiye işlemesi ile göz dolduruyor. İşleme renginde bir şal ile abiyenizi tamamlayarak kullanabilirsiniz. İnternet sitelerinde indirimli abiye modellerini inceleyerek hoşunuza giden modelleri kendinize ya da sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Dantel kumaşları seviyorsanız, neden abiyenizde danteli tercih etmeyesiniz? Çiçek detayı ile süslenmiş, kuşaklı elbiseyi çiçeklerin renginde kırmızı şal ile bütünleştirerek kullanmak oldukça iyi bir karar olacaktır. Bu model türündeki elbisenin renk seçeneklerinde, çiçek renkleri aynı olduğu için diğerlerini de kırmızı şallarla bütünleyebilirsiniz.

 

Fazla kilolarınızdan dert edindiğinizde, vücut şeklinizi belli eden abiyelerden uzak durabilirsiniz. Siyah, tamamen bu vücut yapılarına sahip kadınlar için tasarlanıyor. Kusurları kapatan siyah rengini abiyelerde oldukça sık kullanabilirsiniz. Üst kısmı püskül detaylı, üç boyutlu çiçekli ve payetli, payet detay tafta kumaşlı, etek kısmı tüllü ve dantelli, fiyonk kemerli, inci detaylı birçok siyah renge sahip abiye modellerinden arzu ettiklerinize sahip olabilirsiniz.

 

Abiye Koleksiyonu

 

Bütçeniz hangi fiyatı uygun görüyorsa o uygunlukta abiye bulmak mümkün oluyor. İsterseniz 150 TL’ye abiye bulabilir, imkanınız durumunda 1,500.00 TL’ye de tesettür abiye satın alabilirsiniz. Siyah bir elbise her kadının dolabında mutlaka olmalı. Bu siyah elbiseye gökkuşağı deseni eklenirse, oldukça güzel bir görünüm sağlamış olursunuz. Gökkuşağının pembe, mor, sarı renklerinden herhangi birini şalınızda kullanabilirsiniz. Pudra rengi, gül nakışlı abiyeye bayılacaksınız. Gül kurusu eşarp ve yine gül kurusu ayakkabı rengi ile mükemmel bir görünüm elde edeceğiniz kesin. Onlarca abiye modeli arasından hoşunuza gidecek hatta aşık olacağınız bir çok kaliteli ürün mevcut bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir