Tesettür Abiyede 2018 Kreasyonları

 

Düğün, nikah ve özel davetlerin vazgeçilmezi abiye kıyafetler bayanların seçerken zorlandığı ama aynı zamanda en şık olmak için keyifle alışveriş yaptıkları ürünlerdir. Her sene moda tasarımcılarının oluşturduğu tasarımlara göre farklı renklerde ve tarzda modellerin yer aldığı abiye kıyafetler vitrinlerde yerini almaktadır. Tesettür giyimi tercih eden bayanların da tesettür abiye üzerine birçok tasarım bulabilecekleri markalar mevcut. Aynı zamanda tasarımcılara kişiye özgü tasarımlar da yaptırabilirler.

 

Tesettür Abiyede Pelerin Modası

 

Tesettür abiyede 2018 modasında pelerin şıklığı göz kamaştırıyor diyebiliriz. Özellikle düz renklerin kullanıldığı pelerin tesettür abiye modelleri zarifliği simgelemektedir. Bazı tasarımların pelerin kenarlarına uygulanan dantel detayları tesettür abiyeye ayrı bir zarafet katmaktadır. Geniş bir renk yelpazesinin kullanıldığı modellerde özellikle krem, pudra, bebe mavisi, ekru gibi açık tonlar sade ve şıklığı bir arada kullanmayı tercih eden bayanlar için idealdir. Daha farklı renk seçenekleri arayanlar, özellikle Hürrem tarzı tesettür abiye modelleri isteyenler www.minelia.net sitesini inceleyebilirler.

 

Tesettür Abiyede Belden Kloş Etek Modası

 

Tesettür abiyede 2018 sezonu için tercih edilen bir diğer model de belden kiloşlu tasarımlardır. Elbisenin üst kısmı dantelli, etek kısmında altı astar, dışı şifon kumaşların kullanıldığı tasarımlar düğün, özel davetler ve nikahlarda tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. www.sedanur.com adresinde zevkinize uygun tesettür abiyelerin her rengi bulabilmeniz mümkün.

 

Tesettür Abiyede Jakarlı Kumaş Modası

 

Jakarlı kumaş kendi özgü desenlere sahip, çiçek ya da geometrik desenli figürlerin yer aldığı kumaş türüdür. Jakarlı kumaşlardan yapılan tesettür abiye modelleri 2018 yılında da tasarımlarda yerini almaktadır. Düğün ve davetlerde jakarlı kumaş kullanılarak tasarlanan tesettür abiye modellerini tercih eden bayanlar, kumaşın içindeki renklerde düz ipek şal tercih ederek şıklığı yakalayabilirler.

 

Tesettür Abiyede Tül Modası

 

Günlük veya gece abiye kıyafetlerde tül de her daim modası geçmeyen, her sezona damgasını vuran ve tasarımlarda mutlaka kullanılan detaylar arasında yer almaktadır. Tesettür abiye elbise modellerinde kollar, etek kısmının altı tafta veya astar, üstü tüllü modelleri farklı renk seçeneklerinde bulmanız mümkündür. Tüllü tesettür abiye tasarımları özellikle nişan ve özel davetlerinizde tercih edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir