Tesettür Abiye

 

Tesettür abiye tesettürlü bayanların düğün nişan ya da kına gecelerinde ya da özel bir davette giydikleri oldukça şık ve tarz kıyafetlerdir. Abiye elbiseler her kadının giymekten zevk aldığı kıyafetlerden olup kadının tüm güzelliğini ortaya dökmesi ile de tercihe dilmektedir. Tesettür abiye elbiseler ise farklı tarz ve özellikte modellenmektedir. Çağdaş renkleri ve izleri barındırmasının yanında otantik bazı dokulara da sahip olabilmektedir. Bu elbiseler kullanıcılarının kalabalık ortamlarda göz doldurmasını ve fark edilmesini sağlar.

 

Tesettür Abiyeler Nasıl Tasarlanır?

 

           Tesettür abiye tasarımları normal abiye tasarımlara göre daha zordur. Çünkü tesettürsüz bayanlar için güzelliğin ön plana çıkarılabileceği çok sayıda alternatif var iken tesettürlü bayanlar için bu özellikler sınırlıdır. Örneğin bir tesettür abiye tasarımında dekolte bulmak zordur. Tasarımcılar bu konuda farklı yöntemler deneyerek kapalı dekolte koymayı başarmış olup son derece güzel görüntülerin ortaya çıkmasını da sağlamışlardır. Fakat bunların dışında bazı özelliklerde tesettürlü bayanlar için tasarlanan abiye elbiselerin istenilen kolaylıkta çıkarılmasını engeller.

 

Özellikle tesettürlü bayanların eşarp takmaları nedeniyle elbiselerin boyun bölgelerinin ekstra uygulamalarla güçlendirilmesi gerekmektedir. Bunun yanında elbise ise eğer abiye kıyafet bu durumda genellikle uzun tercih edilmekte olup tesettürlü baymalar için mini elbise uygulama bulmak oldukça azdır. Tüm bu özellikler ile tasarımcılar tesettürlü bayanların en rahat şekilde hareket edecekleri ve güzelliklerini tamamen sergileyecekleri kıyafetleri tasarlamayı başarmaktadır.

 

Tesettür Abiyeler Nereden Alınabilir?

 

Tesettür abiyelerin alınabileceği çok sayıda site bulunmakta olup bazı siteler sadece abiye elbise tasarlamaktadır. Ayrıca tesettür anlamında gelinliğin yanı sıra nişanlık ve bindallı gibi tercihler bulunmakta mümkündür. İnternet siteleri üzerinden kullanıcıların belli kampanyaları takip etmesi ile uygun fiyata tarz elbiseler de alınabilmektedir. Ayrıca bu siteler sayesinde kullanıcılar istedikleri saatte alışveriş imkanı sağlayabilmektedir.

 

Beden tercihlerinin de son derece geniş tutulduğu abiye elbise modelleri için büyük beden bulmak ta oldukça kolay. Bu nedenle artık mağazalarda aranmayan ve tercihe edilmeyen tesettür abiye elbiseleri tekbir giyim, tesettür giyim sitelerinden temin etmek mümkündür. Bu nedenle de çok sayıda tesettürlü bayan bu siteleri ziyaret ederek alış veriş yapma olanağı bulunmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir