Tesettür Abiye Modelleri

 

2018 YAZ SEZONU TESETTÜR ABİYE MODELLERİ NELERDİR?

 

Her geçen gün yepyeni modellerle kendini gösteren tesettür abiye, yaz sezonunda da vitrinleri süslemeye hazır hale geldi. Yepyeni modeller ve kesimlerle 2018 yaz kreasyonu tesettürlü bayanların tercihi konumuna gelmiş bulunmaktadır. 2018 abiye koleksiyonu geçen yıla göre bir takım değişikliklerle gözleri kamaştıracak.

 

CANLI VE IŞILTILI RENKLER

 

Bu sezon yaz ile uyum sağlayan canlı ve ışıltılı renkler tercih edilecek. Markalar sezon değişikliklerinde genellikle renklerde oynama yaparlar. Yaz için en canlı en göz alıcı renkleri sizlere sunmaktan geri durmazlar. Yaz sezonu kreasyonunda genel olarak pudra, sarı, kırmızı gibi canlı renkler vitrinleri süslemektedir. Tasarımcıların yepyeni koleksiyonlarından faydalanmak için modayı yakından takip etmekte fayda var.

 

YEPYENİ TASARIMLAR

 

Bu sezon pul ya da inci işlemeli kreasyonlar dikkatleri çekecek. Genellikle abiyenin üst kısmını kaplayan ve gözleri kamaştıran inci tasarımları çok rövaşta olacak. Yapılan yenilikler ve tasarımlar bayanların dikkatini çeken tarzdan olacak. Abiyelerde kesim dar, düz ya da robadan kesim olacak. Her vücut tipine uygun tasarımlar sunulacak. 2017 sezonda işlemeli modeller tercih edilirken bu sezon da bu modeller tercih edilecek gibi duruyor.

 

ŞIK DAVETLERİN İDDİALI DURUŞU

 

Markaların yapmış olduğu yepyeni değişimler ve tasarımlar ile düğün, nişan, davet ve çeşitli organizasyonlarda dikkat çekmek isteyen kadınlar için oldukça güzel tasarımlar sunulmaktadır. Bu sene tesettür abiye modellerinde yeni isimler oldukça çok konuşulacak. Bu markaların farklı tasarımları ve kesimleri oldukça fazla tercih edilecek. Üstelik modeller her yaştan ve her tarzdan kadının dikkatini çekip beğenisini kazanabilecek. İddialı bir duruş için 2018 yılı yaz sezonu modelleri için tasarımcıların fikirlerini araştırmakta fayda vardır.

 

TESETTÜR ABİYEDE EN BİLİNDİK MARKALAR NELERDİR?

 

Geçen sezonlarda tercih edildiği gibi bu sezon da yeni modeller ve kesimlerle dikkat çeken markalardan biri Carmen’ dir. Pierre Cardin de tercih edilen markalar arasındadır. Her sezon olduğu gibi bu sezon da bilinen bu markalar kaliteyi ve şıklığı koruyacak. Bu markalarda yeni çıkan modeller arasında prenses model ve balık model abiyeler dikkat çekmektedir. Çeşitli taşlar ve işlemelerle süslenecek olan bu modeller için şimdiden sitelerde gezinmekte fayda var. Düğün, nişan ve davet sezonu açılmadan tarzınızı oluşturabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir