Tesettür Abiye Modasındaki Yeni Trendler Nelerdir?

 

Tesettür abiye dünyasındaki yenilikler kadınların kendilerini daha iyi ifade edebilmeleri, şıklıklarını ön plana çıkartabilmeleri ve yeni moda trendlerine sahip olabilmeleri için büyük bir özveri ile ortaya çıkmaktadır. Abiye kıyafetlerdeki yenilikler dünya modasının etkilerini taşımasının yanı sıra, kadınların tarzlarına en uygun seçeneklere sahip olabilmeleri için de geniş bir yelpazeye sahiptir. Sezonun trend abiye yenilikleri ve abiye kıyafetlerde dikkat edilmesi detaylar ise şöyle:

 

– Kadife ışıltısı:

 

Tüm dünyayı kasıp kavuran kafide şıklığı, tesettür abiye modasını da etkisi altına almış durumda. Kadife kumaşların doğal ışıltısı ve zarafeti abiye elbiseler ile bir araya gelerek kadınların günümüz trenleri ile buluşmasını sağlıyor. Gece davetlerinde ve özel günlerde sade bir görünüm sergilerken aynı zamanda da kadifenin dokusu ile şıklığınızı yansıtmak istiyorsanız, özel olarak tasarlanmış kadife abiye elbiseler tam size göre! Elbiselerde kullanılan taş, işleme, dantel ve ışıltı detayları ile görüntünüzü zenginleştirirken, kadifenin katacağı asalet ile çizginizi net bir şekilde yansıtabilir ve gecenin en şık kadını olabilirsiniz. Dantel ile birlikte kullanılan kadife elbiseler de gece şıklığında yardımcınız olacak ve romantik bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır.

 

– Volanlı etekler:

 

           Tesettür abiye elbiselerde kabarık modeller eski popülerliğini kaybetti. Bunun yerine volanlı elbiseler bu sezonun trend görünümünü oluşturuyor. Gece kıyafetini kullanacağınız alana göre elbiselerin volanlarına yoğunluk katabilir ve adeta bir su dalgası görünümüne sahip olarak etrafınızı büyüleye bilirsiniz. Volan detayı elbiselerin eteklerinde kullanılabileceği gibi, yaka ve kol detaylarında da rahatlıkla kullanılabilir. Kollarda kullanılan volan detayına işleme veya ışıltı katmak ise tamamen sizin yaratıcılığınıza kalmış trend unsurlar olarak bulunuyor.

 

– İşlemeler ve ışıltılar:

 

Geçen sezon olduğu gibi bu sezon da tesettür abiye kıyafetlerde işleme ve ışıltı detayları ön plana çıkıyor. Payetler ile süslenmiş kollar, baştan aşağı işleme detayına sahip elbiseler ve kendiliğinden ışıltıya sahip kumaşlarla hazırlanmış abiyeler sezonun trendleri arasında. Abiye seçimlerinde işlemelere şallarda da yer verebilir ve dikkati doğrudan kendinize çekerek güzelliğinizi tarzınız ile ön plana çıkartabilirsiniz. İşleme ve ışıltı detaylarında elbiselerle uyumlu renkler kullanmak stil detayı olarak unutulmaması gereken bir unsurdur.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir