Tesettür Abiye Modasında Dantel Ve Güpür Kullanımı Nasıl Sağlanmaktadır?

 

Bahar Sezonuna Yönelik Abiye Seçenekleri Nelerdir?

 

Kapalı bayanların gece davetlerinde, düğün ve nişan cemiyetlerinde kullanımına uygun şık elbise modelleri tasarlanmaktadır. Elbise modellerinde her sezon yenilikçi tasarımlar oluşturulurken, trend ayrıntılar değişmektedir. Bu sezonun trend tesettür abiye seçenekleri ve her bayanın tarzına en uygun olan ürün seçenekleri Tesettür Pazarı aracılığı ile bayanlara sunulmaktadır. Özellikle modayı yakından takip eden kapalı bayanlara yönelik oluşturulan modeller dikkat çekmektedir.

 

Sezonun trend abiye modellerinde çiçek desenlerinin kullanımı öne çıkmaktadır. Özellikle bahar sezonuna uygun olan tasarımlar arasında yer alan çiçek baskılı modeller, beyaz kumaşlar üzerine uygulanan renkli çiçek desenleri ile tasarlanmaktadır. Abiye seçeneklerde uzun ve dökümlü etekler tasarlanmaktadır. Etek tasarımlarında aynı zamanda geniş pile uygulaması yapılmaktadır. Uzun formda abiye elbise modelleri bu sezonun trend ürünleri arasındadır.

 

Düğün Ve Nişan Törenlerine Yönelik Abiye Seçenekleri Nelerdir?

 

Sezonun trend ayrıntılarına sahip olan diğer abiye modelleri ise güpür ve dantel uygulaması yapılan modellerdir. Bu tesettür abiye modellerinde üst beden boyunca uygulanan dantel ve güpür ile oluşturulan motifler yer almaktadır. Modellerin etek kısımları ise tok kumaşlar ile oluşturulup, kumaş üzerine tül uygulaması yapılmaktadır. Tül etekler ve dantelin bir araya getirilmesi ile oluşan modeller sezonun trend ürünlerini oluşturmaktadır. Düğün ve nişan törenlerinde ya da kokteyllerde şık görünmeyi amaçlayan bayanlara yönelik oluşturulan modellerdir. Bu modeller de ayrıca ışıltılı işlemelerin ya da simlerin kullanımı sağlanmaktadır. Işıltılı işlemeler sezonun tüm ürünlerinde trend bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle eteklerde ve elbise modellerinde pırıltılı ipliklerin kullanılması ile tasarımlar meydana getirilmektedir.

 

Dantelli modeller ise tüm beben üzerinde kullanılarak tasarlanmaktadır. Kaliteli kumaşlardan meydana getirilen elbiselerin üzerine ek olarak dantel uygulaması yapılmaktadır. Dantel ve kumaşın birlikte kullanımı ile oluşan modeller yine trend ürünler arasında yer almaktadır. Dantel bayanların zarif görünümüne katkıda bulunana bir tasarım unsuru olmakla beraber klasik tasarımları meydana getirmektedir. Bayanların yakından takip ettikleri tesettür abiye modası geniş tasarım yelpazesi ile bu sezonda bayanların tarzlarını ortaya koymalarına olanak sağlamaktadır. Her bayanın kendine hitap eden ürünü rahatça bulabilmesi sağlanmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir