Tesettür Abiye Ve Aksesuar Yenilikleri Nelerdir?

Tesettür modası tüm kapalı bayanlar tarafından takip edilmektedir. Güncel moda dergilerinde ve büyük markaların oluşturduğu tasarımlarda tesettür abiye modellerini bulmak mümkündür. Özellikle de yenilikçi ve tasarım yapısına sahip ürünler ön plana çıkıyor. Tasarım modeller aynı zamanda trendler arasında yer alıyor. Trendler arasında yer almalarının sebebi ise bayanlar tarafından ilgi ile takip edilmesi. Tesettür giyim de bu kadar geniş bir yelpaze oluşturulması ise iş yaşantısı, günlük yaşantı, davetler gibi birçok faaliyete uygun kıyafet seçimi yapabilmek.

 

Tesettür Abiye Modasının Yeni Ürün Özellikleri Nelerdir?

 

           Tesettür abiye en yenilikçi tasarımların yer aldığı alanlardan biri. Seçenekler farklı dikim teknikleri ile ve farklı renkler ile oluşturuluyor. Özellikle kumaş dokuları, kendinden desenli kumaşlar ya da hareketli dikim ile oluşturulan elbiseler göze çarpıyor. Modellerde etek bitiminde ve kollarda kullanılan çiçek ve kuş desenli abiye modelleri tercih edilenler arasında. Balo kıyafetlerini andıran, gösterişli modellerin ise modası hiç eskimiyor. Trendler arasında yer alan, iki rengin kullanılarak oluşturulduğu şifon ve kumaş karışımı modeller ön planda. Klasik duruşu gösteren modellerde ise düz ve çarpıcı renk üzerinde kullanılan aksesuarlar, abiye modasında ön planda.

 

Tesettür Abiye Modelleri Ve Aksesuarlar 2017 Yılında Nasıl Oluşmakta?

 

Uzun etekli ve kuyruklu tesettür abiye modelleri her zaman olduğu gibi nişan ve düğün organizasyonlar için ideal. Modellerin kapalı olması nedeniyle kullanılan dantel ya da şifon gibi detayların kumaş üzerine eklenmesi ile şık bir görünüm oluşturulmakta. Üst beden kalıplı bir model ile kullanılarak, kumaş üzerine uygulanan dantel detayı ile oluşturulan modeller trend düğün ve nişan elbiseleridir. Etek bölgesinde farklı renk ve işlemeler ile oluşturulan modeller de düğün ve nişan mekanına göre tercih edilmektedir.

 

           Tesettür abiye modellerinde pastel tonlar ve altın sarısı gibi renkler ön plana çıkmakta. Bunun yanı sıra klasik ve asla vazgeçilmez olan zümrüt yeşili, lacivert ve kırmızı gibi renkler her sezon trend olarak kullanılmaktadır. Şalların kıyafet ile uyumu ve abiye yapısını tamamlamak amacı ile kullanılan taç ve başlıklarda yenilikler arasında yer almaktadır. Farklı ve çarpıcı görünmek isteyen kapalı hanımlar için yenilikçi bir aksesuar tercihi olarak başlıklar yer almaktadır. Başlıklar aynı zamanda duvaklara ek olarak kullanılabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir