Tarz Olmak İsteyenler Trend Tunik Modelleriyle Tanıştı Mı?

Her yıl yenilenen tunik modelleri ve fiyatları oldukça kafa karıştırıyor olsa da kadınların vazgeçilmezleri arasında yer almayı başarıyor. Dolabında mutlaka bir kaç tunik bulunduran kadınların sayısı azımsanmayacak kadar fazladır. Bunun sebebi ise hemen her kıyafetle kombin yapılabiliyor ve son dakika değişiklikleri için mükemmel seçim olmalarıdır. Peki, hangi tunik modelleri hangi tarza sahip kadınlar için daha uygun. Sırada bu sorunun cevabını bulmak var. Bu yüzden yazının devamındaki bilgiler herkes için fikir olacaktır.

 

Farklı kesimlere sahip tunik modelleri

 

Tek düzelikten sıkılan kadınlar her zaman değişiklik ararlar. Bu yüzden de ilk başvurulan yol her zaman kıyafetler olmuştur. Hemen her kadının dolabında tunik olduğu düşünülürse farklı alternatifler ilgi odağı olacaktır. Bu yüzden asimetrik kesimde ve elbise tarzına yakın kesimdeki tunikler ilk sırada yer almaktadır. Vücuttaki bir çok hoşnut olunmayan durumu da ortadan kaldıran unsur olabildikleri için zirveyi bırakacağa da benzemiyor bu modeller. Özellikle basen ve bel bölgesindeki orantıların sahip olduğu iyi olmayan görseli ortadan kaldırmak için ideal modellerdir. Bu sebeple hem tesettürlü hem de açık olan kadınların rahatlıkla kullanabilmeleri söz konusudur. Renkler ise yaz mevsimleri için kesinlikle açık tonlarda kullanılmıştır. Bu tavsiyelere kulak verildiğinde tunik modelleri ve fiyatları ile birlikte modayı da yakalayan bir tarz oluşturmak mümkündür.

 

Değişik boylardaki tunikler tercih ediliyor

 

Diz üstü ve daha kısa olan tunik modelleri kullanılmaya başlanmıştır. Daha önceleri tek boy olarak tasarlanan modeller artık yerini bu iki yeni çeşide bırakmış durumdadır. Uzun boylu kadınların rahatça kullanabileceği diz üstü olanların yanı sıra boy farkını ortadan kaldırmak için daha kısa olan kadınların tercihleri de kısa olanlar olacaktır. Bu sayede fiziksel özelliklere de hitap eden çeşitlerle tuniklerin daha fazla kadın tarafından kullanması sağlanmaktadır. Kadınların kullanım amacına uygun alternatifler üretilse de her zaman ilk sorulan soru moda olan tunik modelleri ve fiyatları nedir olur. Buna da kısaca değinmek gerekirse; bahsedilen tüm modeller sezonun trendleridir ve her bütçeye uygun modeller bulabilmekte mümkündür. Ayrıca renk olarak sonbahar kış mevsimleri için kahverengi ve gri tonları açığa doğru devam eden şekliyle kullanılmıştır. Yaz ve ilkbahar içinse sarı, turuncu, pembe, yeşil göze çarpan renklerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir