Spor Tarzlara Özel Kot Tunik Modelleri

kot tunikTesettür modası son dönemlerde kendine özgü kalıpları ile yenilenmekte ve her alanda tesettürlü bayanlar kendilerine özel giyim ürünleri bulabilmektedir. Bu alanda özellikle feraceler, pardesüler, kaplar yenilen model tasarımları arasında modern tesettürlü hanımların ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bunun yanında tunik kullanımları içerisinde de çok çeşitli modeller bulabilmek mümkün olmaktadır. Genç tesettürlü bayanlar kot tunik modelleri tercih edebilmekte ve günlük kullanımlarında pratiklik sunan bu modeller arasından kendi tarzlarına özel seçimler yapabilmektedirler. Tunik modelleri fermuarlı, düğmeli ya da triko tarzından bütün olarak ta hazırlanabiliyor. Kot modellerde daha çok düğmeli tasarımlar öne çıkıyor. Spor tarzlara özel kullanımlarda bu tuniklerle dış giyim ürünü olarak kullanabilmek mümkündür.

Bu modeller içerisinde kapüşonlu modellerde bulunmakta ve dış giyim ürünü olarak kullanıldığında farklı kıyafetlerle kombine etmek çok daha kolay olmaktadır. Cep gibi detaylar kot modeller üzerinde tercih edilebilmekte ve kol kısımlarında düğmeli olarak gömlek tasarımında kullanımlar bulunabilmektedir. Daha çok genç bayanların tercih ettiği kot tunik modelleri içerisinde sade tasarımlar bulabilmekte mümkün olmaktadır. Ayak bileklerine kadar uzanan boy seçenekleri dizlerin üzerinde kap tarzında da tercih edilebiliyor. Kot modellerin bir avantajı da farklı eşarp ya da şal kullanımları ile uyumlu kombinler oluşturmasıdır. Bu nedenle sokakta, okulda, ofiste her şekilde çok rahat bir şekilde kullanılabilecektir.

Günümüzde her alanda çok daha aktif olan tesettürlü hanımlar, giyim ürünü olarak çok daha fazla alternatife ihtiyaç duymaktadır. Bu farklı kullanımları ideal bir şekilde tamamlayabilecek ürünler arasında yer tunikler, tercih edilen farklı detaylar, renkler, desenler, etek uçlarında kullanılan farklı kesimler ile kullanım alanı tamamen değişen modeller ortaya çıkarabilmektedir. Tercih ettiğiniz kot tunik modellerini bordo eşarp seçenekleri ile kombine edebilir, koyu tonlarda safran renklerinde şal tercihleri de tunik üzerindeki detaylarla bütünlük sağladığında çok şık kullanımlar oluşturacaktır. Ayakkabı seçimlerinizde açık tonlar kullanmanız önerilir. Kot modellerde renk buz mavisinden koyu laciverte kadar değişebilir. Pantolonlarla kombine ettiğiniz tuniklerinizde de siyah dışında beyaz, kahve tonlarında ya da kot pantolonlar kullanarak çok daha uyumlu kombinler elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir