Spor Tarzda Şıklık Yaratan Kombinler Nasıldır?

 

Tesettür giyimde spor tarzı benimseyen bayanlar için birbirinden değişik kombin seçenekleri yer almaktadır. Hafta sonu gezmelerine uygun olan veya okula giderken hem rahat hem şık olan giyim ürünleri vardır. Günlük olarak kullanılabilen, arkadaş toplantılarında hem rahat hemde zarif bir görünüm sağlayan giysiler vardır. Bu senenin sonbahar modasına uygun olarak kombin yapmakta zorluk çekenler için tesettür kombin örnekleri verilmektedir. Böylece alışveriş yaparken kararsız kalmadan kolay bir şekilde alışveriş yapma fırsatı oluşmaktadır. Bol paça şeklindeki pantolonlar spor tarz kombinlerde kabul görmektedir. Üzerine nar çiçeği, deniz yeşili, kiremit rengi gibi renklerde tunikler pantolon üzerine kullanılmaktadır. Trençkot sonbahar kombinlerinde tamamlayıcı olarak yerini almaktadır. Yağmurluk olarak ise gizli düğmeliler trendler arasındadır. Rahatlığı ön planda tutan beyaz spor tarzda ayakkabı ile gümüş rengi büyük çantalar kombin yapılmaktadır. Şal olarak ipeksi kumaşa sahip çantaya uygun gümüş renginde tercih edilmektedir.

 

Nakış Detaylı Ürünlerle Yapılan Tesettür Kombinler Nasıldır?

 

Bu senenin tesettür giyimde nakışlı giyim ürünleri her parçada kendini göstermektedir. Nakışlı gömlek ve tuniklerle hem spor hemde klasik tarzda tesettür kombin örnekleri bulunmaktadır. Kot veya kumaş pantolonla bakışlı trikolar ve bluzlar uyumlu olmaktadır. Kaşe kabanlarda şal yaka ön plandadır. Renk olarak tesettür kombinlerde siyah pantolon, krem tunik ve gri kaban uyumlu olmaktadır. Bu sene ayakkabılarda nakış detayları bulunmaktadır. Pudra çanta ve soğan kabuğu şal kombinlerde birbirlerine uyum sağlamaktadır. Güneş gözlükleri de aksesuar olarak bu kombine şıklık katmaktadır. Nakışlı elbiselerin ise yaka ve kol detaylarında renkli, çiçek desenli nakış detayları yer almaktadır.

 

Tesettür Kaplarla Nasıl Kombin Yapılmaktadır?

 

Tesettür giyimin vazgeçilmezi olan kaplar kombin yapılırken modeline dikkat edilmesi gerekmektedir. Fermuarlı olan kaplar tesettür kombin yapılırken boru paça pantolon kullanılmaktadır. Renk tercihlerinde beyaz kapların içine pantolon rengi bordo seçildiğinde kombine canlılık katmaktadır. Şık kombinlerde abiye topuklu bej rengi ayakkabı kullanılmaktadır. Çanta rengi seçiminde bordo uygun olmaktadır. Pudra rengi olan desensiz düz renk şal kombin yapılır. Bunun yanında aksesuar olarak kolye gold renginde seçilmektedir. Saat aksesuarı ise ekru seçilmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir