Sonbaharın Esintileri Nasıl Giyim Tarzına Yansıtılabilir ?

 

Şıklık kavramı her zaman bayanlar için önemli olmuştur. Mevsim ne olursa olsun, şıklık her zaman doğru renklerle yansıtılmalı. Bu yıl sonbahar / kış sezonun hazırlıkları hızla sürerken, farklı markalar da yepyeni tasarımları sunmaya devam etmektedir. Modeller kadar, yeni sezon ürünlerin renkleri de merak konusu oldu.

 

RENKLERLE ŞIKLIĞI BİRLEŞTİRİN

 

Şık olmak için sadece ürünlerin doğru seçilmesi yetmez. Şıklık bir bütün olarak ele alınır ve bu şekilde yansıtılır. Bu yıl tesettür kombinleri oldukça modern ve şık ayrıntılardan ibarettir. Sonbahar deyince akla gelen koyu renklerin yanı sıra, hardal, mor ve mat tonlar ön plana çıkıyor. Renklerin birlikte de uyumlu olması büyük bir avantajdır. Şık bir kombin oluştururken, parçaların detayları, kesimleri ve renkleri de gözden kaçmamalı. Bu sonbaharın havasını tarzınıza yansıtabilirsiniz. Bunun için klasik ve keskin kesimlere sahip olan parçalar kullanılabilir. Üst olarak kemerli bir ceket, şık bir pantolon ve uzun bir gömlek yakalı tunik uygun olacaktır. Hardal, lacivert ve kahve tonları bu kombine uygun olacak. Renkler, kombin için önemli bir rol oynuyor. Yanlış renk seçimi kombini tamamen değiştirebilir. Ürünlerin kesimi ve modeli ne kadar güçlü olursa olsun, genelde kombinde ilk göze çarpan detay renk uyumudur. Bir denge sağlanarak da şıklığı sade bir şekilde yansıtmak mümkün.

 

Daha güçlü, daha net bir kombin için spor kesimli uzun, gri deri etek, üzerine kısa yelek ve yine koyu tonlarda bir tunik tarzınızı yansıtmanıza yardımcı olacaktır.

 

EKOSE ÜRÜNLERİ YİNE TRENDLER ARASINDA

 

Sonbahar ve kış sezonunda tesettür modasında bu yıl ekoseli ürünler dikkat çekiyor. Kullanışlı olan ekose parçaların kombin edilmesi oldukça eğlencelidir. Her bayan gündelik hayatında kendi zevkini tarzına yansıtırken, moda sektörünün geniş ürün yelpazesi şüphesiz ki en büyük avantaj oluşturuyor.

 

Ekose desenli elbiseler, gömlekler, ceketler bu yıl sıkça tesettürlü bayanların üzerinde göreceğimiz desenlerdir. Güçlü ve savaşçı bir görüntü veren bu ekose ürünler, özellikle dış giyim ürünlerinde de olacaktır. Asla zamana yenilmeyen ekose ürün seçeneklerin, renkleri ve tonları değişebiliyor. Özellikle tesettür modasında bu desenli parçalar çok seviliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir