Siyah Tesettür Elbise Kombinleri Nasıl Yapılır?

Kombin yapmak aslında oldukça basit gibi görünen ama her defasında zorlanılan ve hatalara düşülen bir giyim şekli oluşturma sanatıdır. Bu sanatı en iyi şekilde yapan pek çok stilist, tasarımcı ve ünlü modacı bulunmaktadır. Onların tavsiyeleri doğrultusunda giyinmeye çalışan kadınlar tesettür elbise tercih ederken en güzelini alma çabasına girmektedir. Özellikle her kadının vazgeçilmezi olan siyah tesettür elbise modelleri kombin yapma konusunda fikre ihtiyaç duyulacak kadar kadınları zorlamaktadır. Gece bir davete gidilmek istenildiğinde her kadının ilk tercihi siyah tesettür elbise modelinden yana olmaktadır. Farklı kesimlerde ve farklı modellerde siyah elbise modelleri her kadının dolabında birden fazla miktarda bulunmaktadır. Bir kadının bütün değerlerini yansıtan kombinler her kadın için çok önemli olmaktadır. Tesettürün ruhuna uygun şekilde giyinebilmek adına elbise kombinleri çok doğru bir şekilde yapılmaktadır.

 

– ABARTIDAN UZAK BİR KOMBİN

 

Kadınların vazgeçilmez renklerinden olan siyah özellikle elbiselerde çok şık bir görünüm sağlamaktadır. Birçok farklı tasarımları bulunan siyah tesettür elbiselerin şifon modelleri, ipek modelleri, asimetrik modelleri gibi daha pek çok modeli bulunmaktadır. Işıltılar, payetler, pullar da eklendiğinde siyah elbiseler özel davetlere uyarlanmaktadır. Hanım hanımcık bir görünüm kazanmak isteyenler için de siyah elbise tercihi çok ideal olmaktadır. Çok fazla abartıya kaçmadan aksesuarlar ile yapılan siyah elbise kombinleri çok tarz olmanızı sağlamaktadır. Küçük inci küpeler ve kolyeler tercih edebilirsiniz. Çok fazla dikkat çekmeyen siyah babetler ve siyah deri ayakkabılar doğru tercih olmaktadır.

 

– SİYAH ELBİSE İLE MODERN BİR TARZ YAKALAYIN

 

Son moda trendlerine ayak uydurmak mı istiyorsunuz? O halde siyah uzun elbiseniz ile bunu çok kolay yapabilirsiniz. Yüksek topuklu ayakkabılar ya da sivri uçlu stilettolar ile sezonun modasına ayak uydurmanız da çok etkili olmaktadır. Cool bir görüntü yakalamak istiyorsanız eğer kalın aksesuarlar tercih edebilirsiniz. Kalın kolyeler ile yapacağınız bu harika kombin ile düğüne, nişana katılabilir ya da arkadaşınız ile akşam yemeğine gidebilirsiniz.

 

– SİYAH ELBİSENİZE RENK KATIN

 

Baştan aşağı siyah olmak istemiyorum diyorsanız eğer siyah tesettür elbisenizi renklendirebilirsiniz. Metal renginde topuklu ayakkabı tercih ederek elbisenizi hareketlendirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir