Siyah Kabanlarda Sevilen Modeller Nasıldır?

 

Kadınların çoğu kaban seçiminde siyahı tercih etmektedir. Siyah renk hem kolay kombin edilir hem de kullanışlıdır. Üstelik her ortama uyum sağlamaktadır. Yeni sezonda da kabanlarda siyah renge dair birçok çeşit mevcuttur. Tesettür kaban için kapitoneyi tercih edenlere yönelik siyah renkte ürünler bulunmaktadır. Uzunluğu diz altında olan hem fermuarlı hem de çıt çıtlı model kemerli olmaktadır. Bu model balıkçı yaka olmaktadır. Büyük beden olanlar için kırk dört bedene kadar seçenek bulunmaktadır. Siyah kabanlarda kırçıllı kumaştan yapılmış, trençkotlardaki gibi şal yakası olan, yanları cepli model de vardır. Aynı zamanda bu kabanlarda kış mevsimine uygun şekilde kapüşonlu olan çeşitlerde mevcuttur. Kürklü kabanlarda siyah renk modası her zaman ilgi görmektedir. Bazı kabanların sadece kürk kısmı siyahtır, bazılarının ise hem kürkü hem de kumaşı siyah olmaktadır. Yakası ve kolların kürklü kabanlar şık ortamlarda fark yaratmaktadır. Özellikle orta yaş kadınları tarafından beğenilmektedir.

 

Sivri Yaka Kabanlarda Favori Modeller Nasıldır?

 

Sivri yaka modeller soğuk havalarda favori olan kaşe kabanlarda görülmektedir. Belden kuşaklı olan, üst kısmı vücuda oturan, etek kısmı geniş kabanlar diz altında olmaktadır. Tesettür kaban modellerinde deri detaylar ile kabana şıklık katılmaktadır. Sivri yaka modelli kabanın yakasında ve kollarında deri detaylar mevcuttur. Garnilli olan bu kabanlarda siyah, gri, camel favori renkler arasındadır. Keçe olan tesettür kabanlarda da sivri yaka olan seçenekler mevcuttur. Keçe kabanlarda kolları ve kuşağı farklı renk olan modeller vardır. Bu haliyle hem uzun çizmelerle hem de topuklu ayakkabılarla kombin edilmektedir.

 

Astarlı Kabanlar Nasıl Kombin Edilmektedir?

 

Astarlı kabanlarda model ve renk çeşitliliği çok fazladır. Ekoseli polyester kabanlarda astar yer almaktadır. Ekoseli model kabana ağır bir hava katmaktadır. Topuklu çizme ve ayakkabılarla kombin yapılmaya uygundur. Bu tarz tesettür kaban çeşitleri ofis modasına uygun olmaktadır. İspanyol kol olan kabanlar da astarlı olmaktadır. Bu modellerdeki kalın kuşak kabana sempati katmaktadır. Genç modellerden olan ayak bileğine kadar uzun olan bu kabanlar şapkalarla hoş bir kombin yaratmaktadır. Kombinde desenli şal kullanmak doğru bir tercih olmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir