Şık Ve Farklı Tarzlara Özel Tesettür Tunikleri

Tesettür TunikModern tasarımları, şık kullanımları ile tesettürlü hanımların en çok tercih ettiği giyim ürünleri arasında yer alan tesettür tunik modelleri; kot, penye, piliseli, tunik gömlek şekillerinde sunulmaktadır. Farklı renklerde bulabileceğiniz modeller içerisinde kendi zevk ve beğenilerinize hitap edecek günlük ya da şık kullanımlar bulabilirsiniz. Bisiklet yaka modellerde asimetrik kesimler tercih edilerek spor görünümler oluşturuluyor. Gençlerin daha fazla tercih ettiği tunik modelleri içerisinde farklı detaylarla daha spor ve daha özgün tasarımlar elde edilebiliyor. Bu açıdan fermuar detayları tercih edilebilmektedir. Boyları da tasarımlarına göre farklı aralıklarda olabilir. Tesettürlü bayanlar bu tunikleri boylarına göre pantolon eteklerle ya da kalem eteklerle tercih edebiliyor.

Sunulan tesettür tunik modelleri aksesuar kombinleri de hazırlanmakta ve hazır bir tarz olarak ta sunulabilmektedir. En çok tercih edilen renk tonlarında arasında kırmızı, siyah, sarı ve haki yeşiller göze çarpıyor. Ön kısımları fermuarlı modellerin kap tarzında kullanılabilmesi de mümkün olacaktır. Cep kullanımları modellerin daha spor bir hava vermesini sağlayacaktır. Bel kısmında kullanılan pileler ile alt kısımları daha bol tunik modelleri oluşturuluyor. Diz üstünde olabilen boyutları, daha diz altında ya da ferace tarzında bileklere kadar inebiliyor. Omuz kısımlarında kullanılan özel detaylarla şıklık elde edilebilir. Gömlek yakalı ya da kapşonlu modellerde gençler için spor kullanımlar oluşturmaktadır.

Canlı renk tonlarında modellerde tercih edilmektedir. Ve genellikle tesettür tunik modelleri şal tarzı örtü seçenekleri ile kombine edilmektedir. Ekose tasarımlarda desen seçenekleri arasında çok beğeniliyor. Mevsimler hazırlanan koleksiyonlara özel desenler olarak yansıyabiliyor. Bahar aylarında çiçekli motifler ön plana çıkarken, sonbahar mevsiminde turuncu gibi sıcak renkler koleksiyonların ana motiflerini oluşturmaktadır. Şık kullanımlar oluşturmak adına tunik modellerin alt kısımlarında tül detaylar eklenebiliyor ya da üst kısımlarında cepken tarzında detaylara yer verilebiliyor. Küçük cep motifleri, belden bağlanan tasarımlar, uzun kolye kombinleri ile farklı kullanımlarda kendinizi rahat hissedebileceğiniz tunik tasarımları bulabilmek mümkün olacaktır. Bel kısmında büzgüler kullanılabilmekte ya da üst kısımlarında kullanılan büzgülerle elbise havası verilen tunik tasarımları da elde edilmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir