Şık Kıyafet Uyumlarının En Gözde Seçenekleri; Tesettür Tunikler

Tesettür TunikHer yaştan ve her beden ölçüsüne sahip tesettürlü hanımlar için tesettür tesettür tunik modelleri kombin seçerken her zaman en iyi kurtarıcı olmaktadır. Pantolonlarınızın üzerine anında giyerek ağır basan renk tonlarında bir eşarp seçimi yaparak beş dakikada acil bir konsept elde edebilirsiniz. Özellikle genç tesettürlü hanımlar okullarda, sokakta hatta günlük yaşamın her anında bu tarz kombinlere çok fazla ihtiyaç duyabiliyor. Boy oranları farklı olabilen tunikler içerisinde dizlerin altında ara boylar çok fazla tercih ediliyor. Ve etek uçlarında kullanılan oval kesimler spor tarzlara özel kombinler olarak çok beğeniliyor. Bu alanda orijinal baskılı modeller bulabilmek çok kolay olmaktadır.

Orta yaşlı tesettürlü hanımlar için tesettür tunik modelleri adeta bir vazgeçilmezdir. Gömlek temalı bir tunik modelini hardal tonlarında bir tasarım ile tercih ettiğinizde anında alışverişe çıkacak bir kombin bulabilmiş olursunuz. Bu renk onlarını siyah eşarp, çanta ve ayakkabı ile kombine edebilmek mümkün olacaktır. Bunların yanı sıra deri detaylar genel olarak tesettür giyim ürünleri içerisinde yeni dönemde çokça kullanılıyor. İkili renk kombinleri ile tercih edilen modellerin etek uçlarında bu tarz deri detaylara yer verilebiliyor. Siyah- beyaz renk kombinlerinde en çok tercih edilen eşarp uyumu ise vişne tonlarında şallardan yana olmaktadır. Gri tonlarında tuniklerin kot pantolonlarınız ile uyumu da çok şık olacaktır. Kanguru cepler kullanılan tasarımların ise spor tarzlar olarak kıyafet seçimlerinizde yer alması mümkündür. Bu tür tarzlarda kapüşon detaylarına da yer verilebiliyor.

Etek uçlarında tercih edilen farklı kesimler tarzınızın da farklılaşmasını sağlayacaktır. Bu alanda tesettür tunik modelleri asimetrik kesimlerle şekillendirilmiş bir modelin pantolon etek kullanımları ile şık tarzlar olarak kombin edilebilmesi de mümkün olacaktır. Gizli düğme tasarımlarına yer verildiğinde mutlaka soft renkler tercih ederek daha abiye modellere yer verebilirsiniz. Bel kısmında kullanılan pileler yeni dönem detayları arasında yer alıyor. Haki renk tonları da bu alanda tercih edebileceğiniz sonbahar- kış kreasyonlarında öne çıkıyor. Desenli kullanımlarla farklı modeller elde edebilir, dantel tarzında işlemelere yer verdiğinizde abiye modeller elde edebileceğiniz gibi uzun çizgilerle elde edeceğiniz modelleri günlük her alanda kullanabilmeniz mümkün olacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir