Sezonun Tunik Seçenekleri Ve Tercih Edilen Ürünler Nelerdir?

 

Tunik modellerinde oluşturulan tasarımlar rahatlık ve şıklığı aynı anda yakalamak amacı ile oluşturulmaktadır. Şık tunik modelleri kapalı bayanların kullanımına uygun olarak tasarlanırken, şık ayrıntılar eklenerek trend yapıya uygun hale getirilmiştir. Özellikle dantel detaylı tesettür tunik modelleri sezonun tercih edilen modelleri arasına girmektedir. Modellerde gömlek yaka kullanımı oldukça yaygın bir şekilde sağlanmaktadır. Gömlek yaka ve bol kesim tuniklerin etek kısımlarında birbirine simetrik olarak dikilen dantel formlar kullanılmaktadır. Etek bitiminde dantel detayı kullanılan modeller ise trend ürünler arasında yer almaktadır.

 

Sezonun Spor Tunik Modelleri Nasıl Tasarlanmıştır?

 

Tunik modellerinde kullanılan renkler kırmızı, sarı, yeşil, parlement mavisi, bordo, beyaz gibi renklerdir. Sezonun trend renkleri olan bu seçenekler, modellerin kaliteli kesim detaylarının ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Penye kumaş ile oluşturulan spor ve günlük tunik modellerinde ise sezon renkleri siyah ve beyazdır. Siyah ve beyaz çizgi baskıları ile tasarlanan, spor tunik modelleri trendler arasında yer almaktadır.

 

Günlük kullanıma uygun ve özellikle genç kapalı bayanların sıkça tercih ettiği modeller ise kot tesettür tunik modelleridir. Kot tunik modellerinde hareketli tasarımlar trend ürünler arasında yer almaktadır. Yakalarda kullanılan hareketli dikimler ve göğüs bölgesinde kullanılan çiçek işlemeleri dikkat çekmektedir. Bahar sezonuna uygun tunik modellerinin başında kot tunikler gelmektedir. Bu tunik çeşitleri spor bir tarz elde edilmesi açısından uygun tercihlerdir.

 

Sezonun Farklı Tunik Modelleri Nelerdir?

 

Bayanların bu sezon en çok tercih edeceği ürünler Tesettür Pazarı aracılığı ile meraklılarına sunulmaktadır. Özellikle modayı yakından takip eden kapalı bayanlar ürün yelpazesi sayesinde tarzlarına en uygun ve trend tesettür tunik ürünlerini bir arada bulabileceklerdir. Gömlek kumaşları kullanılarak tasarlanan tunik modelleri, penye tunikler, klasik tarzda tasarımlar, kot tunik modelleri, desenli tunikler gibi bir çok seçenek trend modeller ile oluşturulmaktadır. Gömlek formunda oluşturulan modeller, klasik bayanların beğenisini toplamaktadır.

 

Gömlek formu ve cepli tasarım ile tasarlanan uzun tunikler, geniş kuşaklar ile hareketlenmektedir. Doğru renk seçimleri ile farklı tarzların yansıtılmasına olanak sağlamaktadır. Açık ve dinamik renk tercihleri ile spor, klasik ve ana renklerin seçimi ile ise klasik bir tarz belirlemek mümkündür.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir