Sezonun Tunik Modellerinde Farklılıkları Var Mı ?

Her sezon değişen moda sektöründe, bugünlerde tunik modası ön plandadır. Aslında tesettür tunik modelleri uzun yıllardan beri bayanların ilk tercihi oluyor. Farklı renkler, detaylar ve seçeneklerle sezonun tunik modelleri her zaman avantaj sağlıyordu. Hem günlük kombin modellerinde hem de özel bir davete katılırken, hızlı bir şıklık yaratmak isteyenler için bu seçim doğru olacaktır.

 

Tuniklerde Ne Gibi Farklılıklar Bulunmaktadır?

 

Tunikler kesimleri ve farklı detayları ile bayanların ilgisini çekiyor. Uzun ve salaş bir görüntüye sahip olan tesettür tunikleri son derece kullanışlıdır. Hem rahat hem de şık olmak isteyen tesettürlü bayanlar, bu ürün ile farklı kombin seçeneklerini yaratabiliyor. Genelde dar paçalı bir pantolon ile şık kesime sahip olan bir tunik tercih edilebilir. Klasik model tunik seçeneklerinin yanı sıra daha spor modeller de karşımıza çıkıyor. Bol kesimli, fermuarlı tunik modelleri özellikle günlük kullanım için ideal olacaktır. Bazı tesettür tunik modelleri desenleri ile de dikkat çekiyor. Daha çok bahar ve yaz sezonu için çiçek desenleri, çizgiler ve canlı renkler tercih edilmektedir. Yaka detayı olarak ise, gömlek tarzında tunikler mevcuttur. Kot tunik seçenekleri de son dönemde oldukça popülerdir.

 

Şıklığı Öne Çıkaran Detaylar

 

Tesettür modasında sadelik esas alınarak, tasarımlar sunulmaktadır. Gerek günlük hayatta gerek ise özel bir davette tunikler bayanların vazgeçilmezidir. Şık boncuklarla tamamlanan, işlemler ve danteller de tunik modellerine çok farklı hava katmaktadır. Abiye modelinde tunikler hem şık hem de son derece sade bir hava yaratmaktadır. Günlük tunik modellerinde ise daha çok pratik detaylar yer alıyor. Tek bir parça ile çok farklı, kullanışlı ve şık kombin seçenekleri oluşturulabilir. Fermuar, yaka detayı, cepler gibi detaylar günlük tunik modellerinde sıkça yer alıyor.

 

Tunik modellerinde seçenekler oldukça fazladır ve her sezon tunikler sunuluyor. Tesettürlü bayanlar her daim kendilerini rahat ve buna paralele olarak şık hissetmek isterler. Moda sektörün vazgeçilmez ürünü de, bundan dolayı tesettür tunik modelleri oluyor. Tuniklerin kumaşları da birbirinden farklıdır. Yaz ve bahar mevsiminde penye ve pamuk tarzı kumaşlar tercih ediliyor. Kış aylarında ise, tuniklerin kumaşı daha kalındır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir