Sezonun Trendi Olan Beyaz Renk Tesettür Elbise Modelleri Nasıl Kombinlenir ?

Sıcak havalarda en çok tercih edilen renk beyaz olmaktadır. Özellikle bahar mevsimi yüzünü göstermeye başlar başlamaz kreasyonlarda beyaz renk giyim ürünlerini görmek mümkündür. Tesettür giyim sektöründe de hareketliliğin her daim devam etmesi ve her sezon farklı tasarımların sunulması nedeni ile moda capcanlı tutulmaktadır. Tesettür elbise modelleri içinde de beyaz rengin hakim olduğunu görmek mümkündür.

 

Genellikle tesettür elbise modelleri siyah olarak tercih ediliyor olmasına rağmen bu sezon favori renk beyazdır. Siyahın çok kolay bir şekilde kombin edilmesi sayesinde kadınlar beyaz rengi nasıl kombinleme telaşına düşmüş durumdalar. O halde gelin hep birlikte beyaz tesettür elbise modelleri nasıl kombinlenir inceleyelim. Hangi renk beyaz ile daha çok uyum sağlar öğrenelim.

 

– TEK BAŞINA HER ZAMAN ASİL OLAN RENK BEYAZ

 

Beyaz renk elbise modellerini kullanırken sadece beyaz olarak da tercih edebilirsiniz. Beyaz ince ve uzun bir elbise giyerek üzerine koyu renk şal kullanabilirsiniz. Baştan aşağıya bembeyaz olmanın verdiği asalet ile kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz. Adeta bir melek havasında olduğunuzu hissederek efil efil dolaşabilirsiniz. Uçuş uçuş yazlık elbiseler ile beyazın ısıtmadığı bir günde serin serin takılabilirsiniz.

 

– SARI VE BEYAZIN MUHTEŞEM UYUMU

 

Beyaz ile sarının uyumunu yakalamak sizi bir papatya gibi hissettirecektir. Papatya kadar narin ve ince olan kadınların bembeyaz bir elbise üzerine alacakları sarı salaş bir hırka çok hoş bir görünüm kazanmalarında yardımcı olacaktır. Yazın en uyumlu iki rengi olan sarı ve beyaz sizin de favori renkleriniz arasında olacaktır. Beyaz sneakers giymeyi de unutmamalısınız.

 

– HER RENK İLE BEYAZIN GÜZEL UYUMU

 

Beyaz giymek istiyorum ama nasıl kombin yapmalıyım? Diye düşünüyorsanız eğer beyazın her renk ile çok güzel uyum sağlıyor olduğunu bilmelisiniz. Beyazın bir kaç tonunu bile bir araya getirerek kombin yapma şansınız bulunmaktadır. Beyaz uzun elbisenizin üzerine kırık beyaz bir şal kullanabilirsiniz. Koyu kremler ya da gri bejler çok iyi bir kombin detayı olacaktır. Tüm renkleri beyazlar ile kullanmak için tam vakti. Yaz mevsimine girmemize çok az kaldığı şu günlerde hemen beyaz bir elbise satın almalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir