Sezonun Trendi Çizgili Elbiseler Nasıl Kombinlenir ?

Kıyafet kombini yapabilme konusunda her kadının aklına takılan sorular bulunmaktadır. Son zamanlarda stil programlarının da olması sayesinde kadınlar nasıl tarz olabileceği konusunda bilgi sahibi olabilmektedir. Kıyafetleri doğru ve uyumlu kullanmak adına yapılan pek çok yanlışlar bulunmaktadır. Bu yanlışlara düşmemek adına öncelikle kadınların vücut hatlarını ve vücut hatlarına uygun kıyafetin ne olduğunu biliyor olmalıdır. Kendinizi iyi hissediyor olduğunuz giyim tarzı sizin için en uygun olandır. Yeni sezonda yenilikler yaparak bahara merhaba demek için elbise modelleri ile kendinize güzel bir kombin oluşturabilirsiniz. Vücudunuzu iyi tanıyarak stilinizi oluşturma konusunda ilk adımınızı atabilirsiniz. 2017 elbise modelleri arasında yer alan ve trend konumda olan çizgili desenli elbiseler ile hem gündelik hem de özel davetler için bir kombinasyon hazırlayabilirsiniz. Kombin yapabilmek için elbise modelleri arasında kendinize en çok yakışan rengi tercih edebilirsiniz.

 

– YATAY ÇİZGİLİ ELBİSELER

 

Tesettürlü kadınların en çok tercih etmiş olduğu uzun elbiselerin çizgi desenleri ile buluşması daha modern bir tarz sahibi olmalarına olanak sağladı. Yatay çizgilerin vücut hatlarını olduğundan daha iri göstermesi nedeni ile fazla tercih edilmemesine rağmen bu sezon her kadının üzerinde yatay çizgili elbiseleri görmek mümkün olmaktadır. Özellikle siyah beyaz ve lacivert beyaz çizgilerin yansımasından oluşan yatay çizgili elbiseler ile şık bir kombin yapmak için sade şal tercihinde bulunmanız gerekmektedir. Star parçanızın yatay çizgili uzun elbiseniz olması sebebi ile diğer noktaların hareketli olmaması gerekmektedir.

 

– BOYUNA ÇİZGİLİ ELBİSELER

 

Online giyim mağazalarında ve satış mağazalarında sıklıkla görülen çizgili elbise modelleri arasından en çok boyuna çizgili desenler tercih edilmektedir. Özellikle kilosu ile barışık olmayan kadınların daha şişman bir görünüm kazanmamak adına boyuna çizgili desenler çok daha doğru bir tercih olmaktadır. Renk uyumunun da başarılı bir şekilde yapılacağı elbise kombininiz de klasik bir tarz yaparak davetlere katılabilir ya da spor bir tarz ile hafta sonu şıklığı yakalayabilirsiniz. Çizgili parçaların doğru yerde ve doğru zamanda kullanılması sayesinde çok zarif ve şık görünmek mümkündür. Kalın çizgili elbiselerin kombinlenmesi zor olması nedeni ile ince çizgili modellerin tercih edilmesi gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir