Sezonun Trend Yelek Ve Elbise Modelleri Nelerdir?

 

Modaya Uygun Tesettür Giyim Seçenekleri Ve Kazak Modelleri Nelerdir?

 

           Tesettür giyim günümüzde, ünlü modacıların ve yaratıcı markaların oluşturduğu modeller ile öne çıkmaktadır. Bayanların yakından takip ettiği tesettür modası ve bu moda akımına dergilerde yer verilmesi ile tasarımların çeşitliliği artmıştır. Tesettür giyim tercih eden bayanlar buna bağlı olarak, kendilerine ve tarzlarına en uygun olan seçenekleri bulmaktalar. Tesettür moda seçenekleri arasında abiye elbiseler, pantolonlar, gömlek modelleri, tunikler, günlük elbise ve montlar, şallar yer almaktadır. Tasarımlar kadar aksesuarların uygun kullanımı ve şıklığı da ön planda yer almaktadır. Kış sezonuna uygun olarak hazırlanan dar ve bol kesimlerdeki kazak modelleri trendler arasında yer almaktadır. Düz ya da örnek uygulaması yolu ile oluşturulan triko modelleri, bu kış tüm hanımların şık ve dinamik görünmelerini sağlamaktadır. Kazak modellerinde özellikle canlı renkler kullanılarak, salaş modeller tercih edilmektedir. Modeller de kalın iplik çeşitleri ve yarasa kol uygulamaları öne çıkmaktadır.

 

Sezona En Uygun Tesettür Hırka Ve Elbise Modelleri Nelerdir?

 

           Tesettür giyim seçenekleri arasında yer alan ve kış sezonu için oldukça uygun olan, kolsuz uzun hırkalar da bayanlar tarafından oldukça ilgi görmektedir. Bu hırka modelleri bordo renk kullanılarak oluşturulmakta ve kaşe kumaş seçenekleri ile uygulanabilmektedir. Özellikle gömlek modelleri ile birlikte kullanılarak, klasik ve şık bir görünüm elde edilmesi sağlanmaktadır. Altına seçeceğiniz pantolon modelleri ile daha spor ya da klasik bir hava yakalamak mümkün hale getirilmektedir. Uzun yelekler aynı zamanda şişme mont benzeri uygulamalar ile de oluşturulmaktadır. Sarı ve yeşil gibi renkler kullanılarak daha spor ve günlük bir kullanım elde edilmesi sağlanmaktadır. Uzun yelek modelleri, bu tasarım özellikleri ile sezonun trend modelleri arasına girmeyi başarmıştır.

 

Kış sezonunun tercih edilecek olan diğer tesettür giyim seçeneği ise, kışlık elbise çeşitleridir. Bel kısmından bağlanabilir ve diz altına kadar uzanan etek boyuna sahip modeller tercih edilmelidir. Bu modeller trend modeller arasından yer alırken, triko elbise tasarımı olarak şekillendirilmektedir. Triko elbiseler sezonun moda tasarımları arasında yer almaktadır. Özellikle bordo ve gri modelleri hem modelin öne çıkması hem de şık görünümün elde edilmesi açısından tercih edilmiştir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir