Sezonun Trend Tesettür Kazak Ve Elbise Modelleri Nelerdir?

 

Sezonun Tesettür Kazak Modellerinin Renk Ve Kesim Ayrıntıları Nelerdir?

 

           Tesettür giyimde kış sezonu modellerinin ön plana çıkması ile beraber, sezonun trend modelleri de belirlenmektedir. Modaya uygun elbiseler, kazaklar, montlar ve tunikler ön planda yer almaktadır. Bu sezonun abiye şıklığında yer alan tasarımlar ise göz kamaştırmaktadır. Özellikle triko kullanımı ve farklı kumaşlara geçiş görülmektedir. Triko kazaklar ve tunikler, üst giyim için ön planda tutulmaktadır. Uzun ve diz altına kadar uzanan triko hırkalar. Haki, zümrüt, saks mavisi, pembe gibi renkler ile oluşturulmaktadır. Kazaklarda uzun ve salaş modellerin tercihi artmıştır. Özellikle kalın ve ince seçenekler ile oluşturulan yarasa kol kazaklar farklı bir tarzın yakalanmasına yardımcı olmaktadır. Kazaklarda mavi, beyaz, kahverengi, bordo, haki, yeşil gibi renkler ön planda yer almaktadır. Kazakların ön bölgelerinde motif kullanımı, saç örgüsü modelleri ile hareketlendirme de kullanılmaktadır. Bu kışın trend kazak modelleri uzun ya da salaş ve kışı sıcacık geçirmenizi sağlayacak triko modellerdir.

 

Tesettür Hırka Ve Elbiselerde Kışa Uygun Modeller Nelerdir?

 

Hırka çeşitlerinde de yine yün kullanımı öne çıkmaktadır. Geometrik desenlerin kullanıldığı, düz kesim tesettür hırkalar tercih edilmektedir. Özellikle siyah ve beyaz rengin bir arada kullanımı tercih edilmektedir. Uzun ve düz triko hırkalar her sezon olduğu gibi bu sezonda dikkat çekmektedir. Gri, kırmızı, mor, lacivert, siyah, pembe, haki, beyaz renklerinde tasarlanan triko, uzun hırkalar trend ürünler arasında yer almaktadır. Uzun hırkalar bir başka model uygulamasında ise, geometrik desenler ile tasarlanarak, fermuar kullanımı ile desteklenmektedir. Uzun hırka modellerinde cep ve kuşak detayları kullanılarak spor modelleri seven bayanlar için de seçenekler sunulmaktadır.

 

           Tesettür elbise modellerinde ise farklı kumaş kullanımları görülmektedir. Elbiselerde bu sezon moda olan kumaş kadife olarak öne çıkmaktadır. Kadife kumaş ile dikilen uzun elbiseler bordo, saks mavisi ve zümrüt renklerinde oluşturulmaktadır. Sezonun trend kumaş seçeneği ve renklerini uzun kadife elbiseler belirlemektedir. Elbiselerde çiçek desenlerinin kullanımı kışında devam etmektedir. Özellikle nakış şeklinde yaka ya da kollara yapılan uygulamalar görülmektedir. Ek olarak tüm kumaşın çiçek deseni baskılı olarak kullanımı da sağlanmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir