Sezonun Öne Çıkan Tesettür Takım Modelleri Ve Renkleri Nelerdir?

 

Takım Modellerinde Kullanılan Baskılar Nelerdir?

 

Kapalı bayanların modayı yakından takip etmelerine bağlı olarak tesettür giyim modelleri de birçok farklı yapıda tasarlanmaktadır. Bayanların hem rahat hem de şık ayrıntılar ile buluşabilmesi adına birçok tasarım, trend ayrıntılar ile tasarlanmaya özen gösterilmektedir. Bu sezon bayanlara yönelik oluşturulan yaratıcı tasarımlar içerisinde ise tesettür takım seçenekleri bulunmaktadır. Bu modeller renk, desen ve kesim ayrıntılarına yönelik trend seçimler ile oluşturulmuştur. Bahar sezonunun girişi ile öne çıkan takım seçenekleri ise çiçek desenli tasarımlardır.

 

Takım modelleri iki farklı şekilde ürün yelpazesinde yer almaktadır. İçerisinde bir gömlek ve üstünde kullanılan bir bluz seçeneği ile ya da pantolon ve tunik olarak tasarlanmaktadır. Takımlarda çiçek desenlerinin uygulandığı modeller pembe renk tonları tercih edilerek oluşturulmaktadır. Pembe bol kesim pantolonlar üzerine seçilen pembe gül desenli tunikler sezonun trend ürünleri arasında yer almaktadır. Çiçek baskılarının uygulandığı tunik kumaşları ise açık mavi, beyaz, tozpembe gibi pastel renk tonları olarak belirlenmiştir. Sezonun trend takım seçeneklerine dair birçok modeli Tesettür Pazarı aracılığı ile bulmak mümkündür.

 

Farklı Tasarımlara Sahip Tesettür Takım Modelleri Nelerdir?

 

Sezonun öne çıkan diğer bir trend ayrıntısı ise sim uygulamasıdır. Bu sezon elbiselerde özellikle kullanılan sim uygulaması, takımlar üzerinde de kullanılarak zarif modeller elde edilmiştir. Sim uygulamasının yapıldığı modeller genellikle siyah renkte takımlardır. Siyah bol kesim pantolon ve salaş kesime sahip tunik üzerine uygulanan sim detayları ile model tamamlanmaktadır. İçli dışlı tesettür takım modellerinde ise sim uygulaması yerine kuşaklar ve volan kollar tercih edilmektedir. Beyaz ve hareketli kumaştan dikilen, kol bölgesinde volanlı uygulamanın yapıldığı gömlek modellerinin üzerine kolsuz bluzler kullanılmaktadır. Bluz seçeneklerinde ise yeşil, mavi, kırmızı gibi renkler ön planda yer almaktadır.

 

Sezonun bayanlar tarafından en çok ilgi görecek olan tesettür takım modelleri ise tunik ve yelek ile oluşturulan tasarımlardır. Açık renk ve düz kesim tunik modelleri üzerine kolsuz yelekler uygulanmaktadır. Özellikle detaylı yelekler tasarlanması açısından, iç giyim için tek renk ve sakin bir model ile tasarlanan tunikler seçilmektedir. Yeleklerin üzerinde etnik desenli şeritler ve püsküller kullanılmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir