Sezonun En Yeni Ürünleri İle Tesettür Kombin Nasıl Oluşturulur?

 

Yelek Modelleri Kullanılarak Oluşturulan Tesettür Kombin Çeşitleri Nelerdir?

 

Tesettür giyim modası bayanların yakından takibi ve kış sezonu ürünlerinin çarpıcı tasarımları sayesinde oldukça geniş bir yelpazeye sahip olmaktadır. Tesettür ürünlerde bu sezon rengarenk tasarımlar ve klasik modellerde çarpıcı kesimler öne çıkmaktadır. Tesettür kombin seçeneklerinde en çok kullanılan ürünler pantolon, kazak ve yelek tasarımlarıdır. Özellikle basic olarak tasarlanan kazak tasarımları üstüne kullanılan yelek kombini oldukça trend bir tarz yaratılmasına yardımcı olmaktadır. Beyaz , bebek mavisi, pembe, kahverengi, bol kesim ve salaş kazak tasarımlarına ek olarak siyah ,düz kesim yeleklerin kullanımı sağlanabilmektedir. Koyu renk gömlek ya da kazak tasarımları ile ise bu sezonun trend yelekleri arasında yer alan kolsuz, gül desenli yelekler kullanılabilmektedir. Kazak ve yelek tasarımları ile beraber yelek rengine uygun pantolonlar kullanılmalıdır. Koyu renk pantolon, koyu renk düz kesim yelekler ve içerisine kullanılan beyaz renk kazak ürünleri ile oluşturulan kombin seçenekleri dikkat çekmektedir.

 

Trend Hırka Modelleri Kullanılarak Tesettür Kombin Nasıl Oluşturulmalıdır?

 

           Tesettür kombin seçeneklerinde kullanılan diğer seçenekler ise hırkalar ve pantolon modelleri. Burgu hırka olarak adlandırılan triko, uzun, bel bölgesinden kuşaklı hırka modelleri içerisine beyaz gömlek kombini yapılarak kullanılabilmektedir. Pantolon seçimi olarak koyu kahverengi ya da siyah kumaş pantolonlar ya da kot pantolon seçimi ile tamamlanabilmektedir. Bu uzun hırka modelleri altına kadar uzayan modeller oldukları için tayt modelleri ile de kullanılabilmektedir. Desenli hırkalarda bu sezon gri renk üzerine pembe ya da yeşil çizgiler kullanılarak oluşturulan kare desenli hırkalar bulunmaktadır. Haki, gri, yeşil, kırmızı renkler kullanılarak oluşturulan triko hırkalarda beyaz renk gömlek ile kullanıma uygundur.

 

           Tesettür kombin seçenekleri arasında yer alan trend kombin ise pudra pembesi renginin kullanımıdır. Beyaz, gri ve pudra rengi ürünlerin bir arada kullanımı, mükemmel bir tarz elde etmeye yardımcı olmaktadır. Özellikle pudra rengi etekler ile gri ve pudra renginin bir arada kullanıldığı uzun, triko hırkalar trend bir kombin yaratmaktadır. Etekler pileli ve volanlı kullanılabilmektedir. Düz hırka ve gömlek ve tunik seçenekleri ile ise volanlı ve parlak renklerde olan etekler tercih edilebilmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir