Sezonda Tesettür Abiye Modelleri

 

Özel günlerin ve gecelerin vazgeçilmez parçaları elbette abiyeler elbiselerdir. Bu özel anlarda bayanların titizlikle ve özenle seçtiği kıyafet parçalarıdır. Birbirinden şık, pırıl pırıl, göz alıcı ve zarif abiyeler arasında seçim yapmak çok zor olsa da abiye elbise alışverişi yapmak oldukça keyiflidir. Abiyeler tesettür modasında bu sezon oldukça dikkat çekiyor. Farklı tarzlar, değişik renk ve kumaş seçenekleri ve birbirinden farklı modeller ön plana çıkıyor.

 

Siyah Tesettür Abiye Modelleri

 

Siyah abiye modelleri hiç popülerliğini yitirmeyen modeller arasında yerini alıyor. Siyahın asaleti ve yansıttığı şıklık elbette tartışılmaz. Siyah tesettür abiye modelleri göğüs, yaka, kol, bel ve etek kısımlarında inci, pul ve parlak taşlı işlemelerle göz dolduruyor.

 

Kadife Tesettür Abiye Modelleri

 

Kumaş çeşitleri arasında bu sezon, kadife kumaş en sık kullanılan kumaş türü. Kadifenin abiye elbiseye kattığı zarafet göze çarpıyor. Değişik renk seçenekleri ve modelleri ile kadife abiye elbiseler alıcılarını bekliyor.

 

Zincirli Tesettür Abiye Modelleri

 

Zincir detaylar tesettür abiye modellerinde en beğenilenler arasında yer alıyor. Yakadan başlayıp göğüste ya da belde biten, belirli aralıklarla yakayı saran, omuzlardan aşağı sarkan ya

da bel kısmında yer alan zincir detaylar modellerden sadece bir kaçı.

 

Payetli Tesettür Abiye Modelleri

 

Abiyelerde payet detayları bayanların beğenisini kaybetmeyen modeller arasında. Tesettür abiyelerde bazen eşarplarda payet, payetli kemerler, kollarda ya da eteklerde payet detayları abiyelere şıklık getiriyor.

 

Kaftanlı Tesettür Abiye Modelleri

 

Özellikle kaftan giymeyi sevenlerin dikkatini çekecek. Kaftanlara abiyelere yeni bir soluk getiriyor. Değişik desen ve renklerde kaftanlı abiye modelleri alıcıları ile buluşuyor.

 

Dantelli Tesettür Abiye Modelleri

 

Kumaşların arasında dikkat çeken dantel detaylar tesettür abiye modellerinde fark yaratıyor. Dantel her detay, abiyelere kibar ve zarif bir görünüm veriyor.

 

Simli Tesettür Abiye Modelleri

 

Sim, özel gün ve gecelerde sıklıkla kullanılan ve sevilen detaylardan biri. Simin pırıltısı ve göz alıcı yansımaları ön plana çıkıyor. Sim tesettür abiye modellerinde şıklık sağlayan bir detay.

 

Balık Tesettür Abiye Modelleri

 

Balık modeller abiyelerde vazgeçilmeyenlerden. Tesettür abiye modellerinde de bu sezon balık modelini sıklıkla görmek mümkün olacak.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir