Sezona Ait Şık Tesettür Kap Modelleri Nelerdir?

 

Kış sezonu için hazırlanan tesettür giyim trendleri belirlendiği günden beri bayanlar tarafından oldukça ilgi görmektedir. Farklı tasarımların bir arada kullanıldığı ürün yelpazesinde, her bayanın kendine ait tarzda olan kıyafetleri bulabilmesi amaçlanmıştır. Kış sezonunun en çok tercih edilen ürünleri kazaklar, tunikler, montlar ve kap modelleridir. Tesettür kap modellerinde klasik, etnik ve dinamik tarzlar kullanılarak çeşitli seçeneklerde tasarımlar oluşturulmuştur. En çok tercih edilen modeller diz altına kadar uzanan, cepli ve bel bölgesinde kemer ile oluşturulan modellerdir. Bu klasik kap modellerinin siyah, haki, gri renklerinde oluşturulan tasarımları trendler arasındadır.

 

Tesettür Kap Modellerinde Klasik Tasarımlar Nelerdir?

 

           Tesettür kap modelleri arasında, düz bir kesim ile oluşturulan çiçekli modeller de ön plana çıkmaktadır. Bu model sayesinde kış günleri de renkli ve çiçek desenli giyinebilmek mümkün hale getirilmektedir. Çiçekli modeller çarpıcı bir tarz yakalamak için en uygun olan ürünler arasındadır. Kesim şekli sayesinde kot pantolonlar ile kullanımı kolayca sağlanabilmektedir. Model diz altına kadar uzun ve düz kesim ile tasarlanmıştır. Dış kısmında çiçek deseni kullanılırken, iç kısım düz turuncu ya da yeşil kumaş ile oluşturularak, klasik bir görünüm sağlanmıştır. Ön kısmında ise iç kısımda kullanılan renklere göre düğme dikimi ile dinamik bir hava oluşturulur. Çiçek desenli kap modelleri sezonun trend ürünleri arasında yer almaktadır.

 

Tesettür Kap Modellerinde Yaratıcı Ve İlginç Tasarımlar Nelerdir?

 

Sezonun diğer dikkat çeken modeli ise fermuar ayrıntısı kullanılarak oluşturulan kap modelidir. Kap modellerinde kullanılan parlak kumaş ve ön kısımda, boydan boya yer alan fermuar detayı dikkat çekmektedir. Kap modelleri fermuara ek olarak, arka kısmında uzun kuyruk modeli ile oluşturulmuştur. Arka formu ön formdan daha uzun bir kesim ile dikilen modeller bu sezonun yaratıcı tasarımları arasında yer almaktadır. Sezon tasarımları içerisinde farklı birçok kumaş ayrıntısı kullanılmıştır. Kap modellerinde tercih edilen diğer bir yaratıcı tasarım ise keçe kumaş ile oluşturulan kap modelleridir. Bordo rengin kullanıldığı keçe kumaştan tasarlanan kap modelleri bayanların farklı bir tarz oluşturmalarına yardımcı olmaktadır. Tesettür kap modelleri bu sezon için ayrıntılar ve özel tasarımlar ile meydana getirilmiştir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir