Bu Sezon Tercih Edilebilecek Tesettür Tunik Modelleri Nelerdir?

 

 

2018 sezonunda geçmiş yıllara göre tesettür tunik daha fazla tercih edilmeye başlamış hatta muhteşem bir moda rüzgarı esmiştir. En uzun tunik modellerinden en kısaya, her zevke uygun binlerce tesettür tunik modeli vitrinlerin gözdesi haline gelmiştir. Tesettürlü bayanların ise dolaplarının vazgeçilmez parçası haline gelmiştir. Çünkü tesettürlü bayanların kullanımına en uygun olan, modern çizgilerle kendini en yoğun şekilde hissettiren modeller hem amacına uymakta hem de konforlu ve güzel hissettirmektedir. Her ortama, her yaşa, her zevke uygun binlerce renk ve model seçeneği mevcuttur. Uygun şal, pantolon ve ayakkabı ile kombin edildiği taktirde şıklığına şıklık; güzelliğine ise güzellik katmaktadır. En yeni modellerle 2018 yılında modacılar en iyisini başarıyor.

 

ÇİZGİ DETAY MODELLER

 

Bu senenin en trend tercihleri arasında çizgiler olmuştur. Zebra gibi çizgi detaylar tüm kıyafetlerde kendini hissettirirken tesettür tunik konusunda da hissettirmeye devam etmektedir. Herhangi bir düğme ya da aparatı olmayan spor tarzda modellere enine ya da boyuna çizgiler eklenerek yepyeni bir tasarım rüzgarı estirilmiştir. Spor ayakkabı ile kombin edilen bu modeller sıklıkla tercih edilmektedir.

 

GİZLİ DÜĞMELER

 

Daha klasik detay içeren bu tunikler düğmeleri de gizleyerek daha cool ve şık bir hava oluşturmak istenmiştir. Dar paça kumaş pantolonlarla kombin edildiği zaman daha modern ve şık bir hava yaratır. Düğme detay olmadığı için dilenirse kemerle de kombin edilebilen bu modeller, oldukça zarif durmaktadır.

 

SPOR TUNİK MODELLERİ

 

2018 yılı, özellikle yaz sezonunun vazgeçilmez modeli olarak kabul gören ürünlerdir. Binlerce rengi mevcuttur. Eşofman görünümlü olan bu tuniklerin en çok tercih edilen ve en hoş duran renkleri pudra, beyaz ve buz mavisidir. Genellikle spor ayakkabı ve skinny kot ile kombin edilen bu modeller daha genç kitle için olukça şık ve estetik durmaktadır. Bu sezon tesettür tunik modellerinde yine spor ve Kapşonlu tunikler etkisini gösterecek.

 

KLASİK RÜZGAR ESİNTİSİ

 

Daha orta yaş kitle tarafından tercih edilse de bu modeller şıklığından ödün vermeyen gençler tarafından da tercih edilmektedir. Bu tuniklerde genellikle hakim yaka, kurdele detay; inci, boncuk, taş detaylar dikkat çekmektedir. Kumaşı genelde şifon olup oldukça şık görünmektedir. Düğün, kutlama gibi özel günlerde tercih edilebilecek modeller arasındadır. Özellikle Tuba ve Armine gibi mağazalar bu klasik çizgilerde kaliteye önem vermektedirler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir