Sezon Modasında Tesettür Abiye Tasarımların Neler Var?

 

Her mevsim vitrinlerde görebileceğiniz kıyafetler arasında sadece abiye tasarımlar bulunmaktadır. Düğün, nişan, organizasyon, davet ve mezuniyet törenlerinin başrolündeki kıyafetlerdir abiye tasarımlar. Her sezon farklı, kişiye özel ve özgün tesettür abiye modelleri bulabilmeniz mümkün. Bu sezon tesettür abiyede hangi modeller moda isterseniz yazımıza bir göz atabilirsiniz.

 

Şifon Tesettür Abiye Modellerinde Neler Bu Sezon Neler Moda?

 

Abiye kıyafetlerde şifon detaylar her zaman bayanların tercih ettikleri modeller arasında yer almaktadır. Şifon abiye elbiseler zarif, şık görüntüsü ve uçuşan kumaşıyla bayanların şıklığına şıklık katan tasarımlar arasındadır. Bu sene moda olan saks mavisi, somon rengi, mint yeşil, gri ve her değişmeyen siyah renklerde şifon tesettür abiye modelleri bulabilmeniz mümkün. Tesettür abiyelerde şifon detaylar elbisenin kollarında kullanıldığı gibi etek kısmı ve pelerin şeklinde detaylar da tasarlanmaktadır. Özel günleriniz için modanisa.com’da yer alan birbirinden şık şifon tesettür abiye modellerini inceleyebilirsiniz.

 

Tesettür Abiye Modellerinde Kaftan Modasında Neler Moda?

 

Kaftan abiye elbiseler tesettür giyimi tercih eden bayanlar için ideal bir seçim diyebiliriz. Bol kesimli oluşundan dolayı tercih eden bayanlar için şık tasarımlı kaftan abiye modelleri bulunmak mümkün. Tek parça ve ikili parça şeklinde bulabileceğiniz kaftan tesettür abiye modelleri özel davetlerinizde şıklık katacaktır. Gülkurusu, pudra ve gri renklerde kendinden desenli kumaşlarla tasarlanan abiye modeller yer almaktadır.

 

Farklı Modellerde Tesettür Abiye Tasarımlar Bulunabilir mi?

 

Özgün ve farklı tasarımlar arayanların bulabilecekleri tesettür abiye kıyafetler de vitrinlerde yerini almaktadır. modanisa.com’da yer alan yakası degaje ve içten kumaş parçasıyla kapalı, eşarpla birlikte şifon kuyruklu tasarım özgünlük arayanların tercih edebilecekleri modeller arasında yer alabilir. Bu tasarımı kuyruklu olduğu için nişan organizasyonlarında giymeniz daha uyumlu olacaktır. modanisa.com’da Nurbanu Kural’ın tasarımların incelemenizi tavsiye ederiz. Çünkü hem özgün hem de kişiye özel tasarımların yansıması gibi modeller gözünüzü kamaştıracak.

 

Degrade Tesettür Abiye Modellerinde Hangi Renkler Moda?

 

Degrade kumaşlar bu sezon yine moda diyebiliriz. Abiye elbiselerde doğru renk tercihleri yapıldığı zaman çok güzel bir renk akışı sağlayan modelleri bulabilmeniz mümkün. Alvina.com adresinde degrade kumaşın parlaklığı ile kolları ve beli taş payetlerle işlenmiş abiye elbise modelleri adeta göz kamaştırıyor. Özel davetlerinizde degrade abiye elbiseler tercih edebileceğiniz seçenekler arasında yer alabilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir