Bu Sezon Hangi Parçalar İçinizi Isıtacaktır ?

Bu sezon hazırlanan şık ve güçlü tesettür giyim ürünlerinde geniş bir yelpaze bulunmaktadır. Her yaşa, her tarza hitap eden bu parçalar, aynı zamanda içinizi de ısıtacaktır. Tesettür modasının hızla yükselişe geçmesi, daha çok bayanın ilgisini çekmektedir.

 

SONBAHARIN RENKLERİ

 

Sonbaharın renkleri kombin seçeneklerine de yansıtılmaya başladı. Lacivert, bordo, hardal, siyah, koyu yeşil gibi renkler bu mevsim ile uyum sağlayacaktır. Yine kahve ve tonları da bu sezonda ön plana çıkan renklerden biridir. Bu renklerin bir biri ile uyum da gözden kaçmıyor. Eğer renkler tek tek kullanılacaksa da, zemin renk olarak siyah veya koyu tonlar tercih edilebilir.

 

Gündelik hayatta şık ama sade kombin seçenekleri tesettürlü bayanlar için idealdir. Özellikle takılar da kombine renk katacaktır. Günlük hayatta büyük takılar, bu sonbahar renkleri ile de uyum sağlar. Farklı tarzlara hitap edebilen parçalar büyük avantaj getiriyor. Tek bir parça ile farklı kombin seçenekleri yaratılabilir. Tesettür modasının belli çizgisi bulunmaktadır. Ürünler değişse de bile bu çizgiden hiç bir bayan çıkmamaktadır. Sadelik, şıklık ve zariflik faktörleri tesettür giyim modasının asıl çizgisidir.

 

SONBAHAR İÇİN KOMBİN SEÇENEKLERİ

 

Gündelik hayatta uzun ve bol kesimli ceketler oldukça idealdir. Üstelik bu sezonda tesettür modasında da bu ceketler ön plana çıkmaktadır. Bol paçalı bir pantolon veya dar kesimli bir jean de tercih edilebilir. Üst olarak tunik veya şık bir gömlek ile kombin tamamlanabilir. Bu tarz bir kombin gündelik hayatta bayanların kendilerini rahat hissetmelerini sağlayacaktır. Bunun yanı sıra şıklık ve modern görüntü de ortaya çıkmış olacak. Bir diğer kombin seçeneği ise zımba detaylı uzun deri etek. Üzerine boğazlı bir bady şık duracaktır. Üzerine kısa bir ceket kombini tamamlamış olacaktır. Her kombinde renkler hardal, lacivert, bordo ve kahve tonlarında olabilir. Aynı zamanda bu kombin seçeneklerini takılarla da süslemek mümkün. Sunulan tesettür giyim ürünleri farklı farklı kombinlerde kullanılabilir. Bayanlar kendi tarzlarını, yaratıcılıklarını kullanarak da yansıtabilir. Çünkü yeni sezon tesettür modası geniş ürün yelpazesi ile bu fırsatı bayanlara sunmaktadır. Gerek kalitesi ile , gerek uygun fiyatları ile tesettürlü bayanların daima modern ve şık olması artık daha kolay.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir