Bu Sezon Bayan Gömlek Modelleri Arasında En Trendler Neler?

 

Bayan gömlekleri bu yıl ne tarzlarda karşımıza çıkacak?

 

Günlük kullanımın ve şıklığın en iyi aracı olan gömlek modelleri, en iyi kulanım alanları sosyal yaşantının merkezlerinde olmaktadır. Gardıropların vazgeçilmezi ve herkesin üzerinden düşürmediği demirbaşı olan bir gömlek modeli mutlaka bulunmaktadır. Bu yaz en trend modelleri çok salaş kesimlere hakin, yüksek bel eteklerin uçuş uçuş havası bayan gömlek modellerinde de hakim olmaktadır. Rengarenk şifon gömleklerin yaz sezonunda nerede ise yer yerde görülmesi mümkün olmaktadır. Boyun bağlamalı gömlek modellerinin boyun kısımları fular ile desteklenmiş havası vermektedir. Uzun ya da kısa boylu her bayanın özel olarak tercih etmesi gereken modellerden olmaktadır. Neon renklerin hakimiyeti, daha çok şifon ve kot gömleklerde yanık sarı, neon yeşil ve fosforlu beyaz olarak tercih edilmektedir.

 

Bayan gömlekleri en güzel modelleri neler ile kombin yapılmaktadır?

 

Dar paça kot pantolonların vazgeçilmez üstü olan gömlekler, taşlı ve dantel detaylı olarak ta sıklıkla tercih edilmektedir. Dar paça kombinlerin olmazsa olmazı olan gömlek modelleri, ışıl ışıl renkleri ile, eteklerin uçuşan akımına da kapılarak kullanılmaktadır. Yaz aylarında uzun eteklerle altından sandalet ve kocaman şapkalar ile vazgeçilmez bir hava katmaktadır. Tarzını zirvelerde yaşamak isteyenlere özel olarak tasarlanan belden bağlamalı gömlek modelleri bu yaz taş bezeli olarak kullanılmaktadır. Taşların kol ve düğme kısımlarında bağlantı amaçlı kullanılması ile güneşin değdiği her nokta ışıl ışıl bir hava katacak.

 

Bayan gömlekleri özel olarak kullanım alanları, ve şortlar üzerinde yakıştığı kombinler.

 

Kot şortların üzerinde bambaşka duran taşlı gömlek modelleri blue jean ile daha uzun bacaklı ve fiziki üzerinde oturmuş bir görüntü sergilemektedir. Renklerin gömlekler üzerinde dansı ile muhteşem uyumunu şortların taşlı ya da eskitme kot özellikleri ile plaj alanlarında kullanımı yaygın olmaktadır. Neon gömleklerin bu yaz özel olarak, taş ve çeşitli mizahsan baskılara hakim olarak tasarlanması ile çok farklı ve cool bir görünüme ulaşmayı sağlamaktadır. Beli kemerli olan modeller genel olarak şortlarla kullanmaya uygun olmasa da gece gezmelerinde özel olarak yüksek topuk ayakkabılar ile tercih edilerek rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir