Bu Senenin Moda Ürünleri Ve Aksesuarları Neler?

 

Son on yılda oldukça moda haline gelen tesettür giyim bu sene de yine artan arz talep dengesi ile yüzlerce mağazanın binlerce reyonunda görücüye çıkmaya hazırlanıyor. Yazlık elbiselerin ve kıyafetlerin yavaş yavaş vitrinlerden alındığı bu ay içerisinde kışlık moda ürünler yavaş yavaş alıcılarıyla buluşuyor. Bu sene giyimde moda ne diye takip etmek zor olsa da mağazaların reyonlarında ve insanların caddelerde giydiklerinden fikir sahibi olunabiliyor.

 

Bu Senenin Moda Ürünleri Ve Aksesuarları Neler?

 

Son iki üç yıl içerisinde kaban ve montlarda kadınlara özel renkli tasarımla ve desenler oldukça moda. Birer klasik kadın kıyafeti olan bu ürünlerde önceleri daha haki ve koyu renkler tercih edilirken artık kış aylarında da en az yaz ayları kadar renkli ve motifli kabanlar giyilmekte. Son zamanlarda hanımların en çok sorduğu ve internet üzerinden sipariş ettiği çiçek desenli kabanlar da oldukça ilgi çekici ve cazip ürünler arasında yer alıyor. Yine tek parçalı elbiselerde düz desenler ve sade tasarımların yerini daha çok motif içerikli ürünler almış durumda. Hanımların renkli dünyasını yansıtmak amacıyla modacılar tarafından bayanlara özel dikilen bu elbiselerde çeşitli çiçeklerin, kuşların ve geleneksel motiflerin izlerini görmek mümkün. Şifon ve bol detay içeren dalgalı uzun etekler ile birlikte bu elbiseler oldukça karakteristik bir yapıda olup hanımların ilgisini uzun yıllar daha çekecek gibi görünüyor.

 

Modaya uymak yerine kendileri moda yaratmak isteyenler ise giysilerinin yanına uyumlu aksesuarlar ekleyip başarılı kombinasyonlar oluşturmakta hiç de güçlük çekmiyor. Giyim tarzına ve renklerine uygun seçilen bir çanta ile giyilen kıyafetler daha ön plana çıkarken yakalanan renk uyumu ile birlikte ahenkli giysi modaları oluşturabiliyor.

 

Yine son beş yılda yeniden ortaya çıkan bileklik modası bluz ve ince elbiselerin altından renk uyumuyla birlikte görünerek ortaya başarılı kreasyonlar çıkarılmasında birinci etken olarak satın alınıyor. Ayakkabı alanında ise bu senenin modasını deri ve hafif topuklu çizmeler oluşturuyor. Renkli desenli kabanların altına giyilecek bu çizmeler ile birlikte kontrast yakalanmakta. Özel koleksiyonlar içinde sunulan bu ayakkabılardan çantanıza ve giysilerinize en uygun olanı seçerek modayı takip ettiğinizi herkese gösterebilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir