Seçkin Ve Zarif İmajlar İçin Tesettür Tunik Modelleri

tesettür tunikTesettür kombinleri içerisinde pantolon kullanımları ile uyumlu tesettür tunik modelleri ile pratik kullanımlar ve kendi tarzınızı yansıtan spor imajlar elde edebilmek mümkün oluyor. Özellikle gömlek yakalı, manşet kollu ve belden bağlamalı gömlek tasarımları özellikle ofis alanında çalışan bayanların en çok tercih ettiği model seçenekleri arasında yer alıyor. Ekru renk tonlarında bir modelin siyah şal ve pantolon modelleri ile kombini bu alanda uyumlu kombinleriniz arasında yer alacaktır. Geniş yakalar sezonun gözdeleri arasında yer alıyor. Kiremit renk tonları da sonbahar sezonunun en gözde renk tonları arasında sayılabilir. Yaka kısmında düğmelere detay olarak yer verdiğinizde ve cep tasarımları ile daha spor bir hava kazandırdığınız bu modeller oldukça şık kullanımlar oluşturacaktır.

Genç tesettürlü hanımların aktif yaşamına ayak uyduracak kombinler çok beğeniliyor. Bu alanda tesettür tunik modelleri ile pantolon kombinleri tercih edilebiliyor. Önü kısa arkası uzun kot tuniklerde bel kısmında kullanılan ince kemer kullanımları da oldukça şık tarzlar ortaya çıkarabiliyor. Bu kesimlerde kumaş kullanımlara da yer verilebilir, bahar modelleri içerisinde modellerin tamamında çiçek motiflerini görebileceğiniz gibi kol, cep, yaka kısımlarında küçük ve zarif kullanımlar olarak tercih edilmesi de söz konusu olacaktır. Zümrüt yeşili tonlarını ise abiye seçimlerinizde tercih edebilirsiniz. Zümrüt yeşili renk tonu olarak seçkin bir ifade kazandırmakta, bunun yanında hardal tonları ile kombini modern bir tesettürlü hanım imajı çizmektedir.

Özellikle kot pantolonlarla tunik seçeneklerinin uyumu da günlük kullanımlarda pratiklik oluşturuyor. Şal kullanımlarında yaka kısmınızda tesettür tunik modelleri içerisinde herhangi bir ayrıntı bulunmuyorsa bu alanları uzun kolyelerle tamamlayabilirsiniz. Çanta kombinlerinizde püskül detayları bulunan çantalarda trend bir kombin elde edebilirsiniz. Büyük beden tercih edecek tesettürlü bayanlar için de çok şık kullanımlarına özel şifon kumaşlarla elde edilmiş modeller bulunuyor. Daha geniş kesimler tercih edilebiliyor. Bunun yanında geniş yakalı modellerde manşet kollar da kibar bir kullanım olarak yeni dönemin en çok beğenilen detayları arasında yer alıyor. Tesettür giyimde her zaman için tesettür ruhuna uygun uyumlar yakalamak kendi tarzınızı daha şık bir şekilde tamamlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir