Salaş Modeller Tesettür Tunik İle Nasıl Kombinlenir?

 

Salaş tarzdaki özel tesettür tunik modelleri günlük giyimde çok beğenilerek kullanılmaktadır. Asimetrik kesim modeller çoğu tesettürlü hanım için modern tarz yaratmakta ve sıklıkla tercih edilmektedir. Asimetrik kesim olarak, açık renk tonlarında ortaya çıkan modeller, bahar kombinlerinin en beğenilen seçenekleri arasında yer almaktadır. Turkuaz rengindeki bir tuniğin vizon renk tonlarında kıyafetlerle kombine edilmesi de çok uyumlu ve çok modern tarz yaratmaktadır.

 

Tesettür Tunikte Salaş Model Nasıl Kullanılır?

 

Salaş tarzları özellikle uzun boylu hanımlar tercih etmektedirler. Bu şekilde kullanıma sunulan modellerde geniş cepler, eşarp ve şal kombinleri öne çıkmaktadır. Siyah, gri, füme gibi koyu renklerde bir modelin günlük kullanım alanlarında yer alması mümkün olabilmekte ve açık renk tonlarında bir eşarp ve şal ile bu modelleri kombine edebilmek mümkün olmaktadır. Siyah, beyaz günlük ayakkabı modelleri ile de salaş tesettür tunik tarzlarını uyumlu renk tonları ile tamamlamak mümkün olmaktadır. Siyah, füme renk bir model mürdüm bir şal veya gülkurusu bir eşarp ve çanta ile kombine edilerek ister günlük kullanımda, ister abiye seçimlerde kullanılabilir.

 

Salaş Model Giyinmek Tesettür Geleneğine Aykırı Mıdır?

 

Son dönemlerde salaş tarzlar gençlerin de en çok beğendiği tasarımlar arasında yer almaktadır. Özellikle yarasa kollu farklı tasarımlarla istenilen hoş kombinler elde edilebilmektedir. Sade renk tonlarındaki model seçimleri de açık renk tonlarında eşarplarla kombin edilebilir. Bol kesimleri tesettür giyimin tarzına da çok uygundur.

 

Bu tarz salaş modellere nakışlı tasarımlarda çok yakışmaktadır. Bu nakışlara göre pantolon ve eşarp kombinleri tamamlanabilmektedir. Salaş tesettür tunik modelleri arasında nakışlı tasarımların yanı sıra püskül detayları da şık bir imaj oluşturmaktadır. Bunun yanı sıra kapüşon ya da kanguru cep gibi detaylar da bu tarzların bütünleyicisidir. Bazı modellerde üst kısımlarda dar olan modeller, etek uçlarına doğru genişleyebilmektedir. Bu şekilde de salaş ve kibar tarzlar elde edilebilmektedir.

 

Çizgili desenler de salaş tesettür tunik modellerine uygundur. Asimetrik kesim düz ve bol kesimler de salaş kullanımlar için tercih edilen farklı ve şık tesettür kombinleri oluşturmaktadır. Eşarplar, şallar, başörtüleri ile de bu tarz modeller hoş bir şekilde tamamlanabilir ya da şallar ile de bu kombinler tamamlanıp özel kombinler elde edilebilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir