Rengarenk, Farklı Ve Özel Tunik Modelleri

Bahar ve yaz sezonunda şıklığından ödün vermek istemeyen bayanlar için bir birinden farklı tesettür tunik modelleri sunulmaktadır. Çok çeşitli ve özel detaylarla işlenen tunik modelleri hem günlük hayatta hem de özel bir davette rahatlıkla kullanılabilir. Rahatlığı ve şıklığı bir arada yaşamak isteyen tesettürlü bayanlar, özellikle yeni sezon tunik modelleri ile aradıklarını bulabilirler.

 

Tunik Modellerini Farklılaştıran Desenler

 

Yeni sezon tunik modellerinde çok çeşitli desenler ve renkler karşımıza çıkıyor. Bu durum, bayanların özgürce seçim yapmalarını ve farklı tarzlar yaratabileceğini de gösteriyor. Düz ve sade modellerin yanı sıra, farklı renk ve desenlerle tunikler karşımıza çıkıyor. Özellikle etnik desenler, çizgiler, çiçek desenleri tunik modellerinde sıkça kullanılmıştır. Tunik boyları genel olarak değişse de, tesettür modasında uzun tunikler daha çok tercih ediliyor. Bol kesimli, desenli bir tunik ürününü çok çeşitli şekillerde kombin etmek de mümkün. Hem bilek boyu pantolon hem de bol paçalı bir pantolon ile tunik modelleri uyum sağlayacaktır. Farklı ve asimetrik kesimler de tunik modellerine değişik bir hava katmaktadır. Pastel tonların yanı sıra, canlı ve farklı desenler tunik ürünlerinde görmek mümkün. Tesettürlü bayanlar, kendi tarzlarını ön plana çıkarırken, şıklığı ve konforlu da hissedecekler. Modern çizgiler çerçevesinde sunulan tesettür tunik modelleri her mevsim bayanların ilgi odağı olmaktadır.

 

Tunik Modelleri İle Kombin Oluşturmak

 

Bol kesimli, farklı renklerle sunulan tunik modelleri ile her tarz yaratılabilir. Klasik, spor, romantik veya abiye kombin modellerinde tunik ürünlerinin her zaman yeri vardır. Desenli ve fazla hareketli bir tunik ürünü daha sakin ve daha düz parçalarla tamamlanmalıdır. Tunik modelinde çizgiler var ise, şal ve pantolon gibi tamamlayıcı detaylar sade ve desensiz olmalıdır. Her kombin modelinde bir denge oluşturmak doğru olacaktır. Düz renklerdeki bir tunik ürünü ise, hareketli bir şal ve pantolon ile kombin edilebilir. Özel davetler de tunik modelleri ile daha keyifli hale gelebilir. Bir birinden şık ve zarif detaylara sahip olan abiye tarzı tesettür tunik modelleri oldukça avantajlıdır. Yeni sezon tunik ürünlerine bile indirimli fiyatlarla sahip olma imkanı sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir