Rahat Ve Şık Tunik Modelleri

Gardıroplarınızın asla vazgeçilemeyecek parçalarından biri olan tunikler, yeni sezonda da sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyor. Şimdiden sokaklarda gözümüze çarpmaya başladı bile. İlkbahara girdiğimiz bu günlerde hem şık hem rahat tunik modelleri kalbimizi çalmaya devam ediyor. Her zevk ve her yaşa hitap edebilen tunik modelleri yaklaştığımız bu yeni sezon için iki farklı seçenekle vitrinlerde yerlerini alıyor.

 

Şık Tunikler Mi, Rahat Tunikler Mi?

 

Bayanlar bir yandan şıklığından asla ödün vermek istemezken, diğer bir yandan da rahatlıktan taviz vermek istemezler. Tunikler bu anlamda sizin kurtarıcı periniz olmaya baş koymuş durumda. Tunik modelleri onlarca farklı seçeneğiyle hem şık hem rahat olmak isteyenlerin her zaman dolabında bulundurduğu parçaların başında geliyor.

 

Tuniklerde Rahatlık Akımı

 

Son sezonların favori bakış açısı, rahatlık ve özellikle spor modellerin verdiği özgürlük temalı bir tarz oldu. Dünyanın her yerinde etkisi görülen rahatlık akımının yankıları öyle ki ofislere hatta gece kıyafetlerine kadar ulaştı. Abiye seçimlerinde bile bayanlar rahatlık önemini ön planda tutuyorlar. Ve tabiî ki tunikler de bu akımın içinde hemen yerini aldı. Geniş kesimler, göz alıcı, neon renkler rahat tunik modelleri içinde keskin bir spor stil ortaya koymaktadır. Aynı zamanda önden fermuarı olan modeller gibi kesim olarak da daha fazla spor stil olan modeller ise sokak modasına çoktan uyum sağlamış durumda.

 

Şık ve Keskin Modeller

 

Rahatlık bu sezonda kendine sezonluk bilet alıp vitrin ve dolapları doldurmuşken, diğer bir taraftan çok güçlü bir rakiple karşı karşıya. Spor kesimlerin rahatlığa olan tutkusuna karşın feminen kesimlerin şıklık duruşu diğer bir kesimin fazlasıyla tercih ettiği tunik modelleri arasında yer almaktadır. Ofislerde kullanılan rengarenk kombinlere karşılık birde yüksek ökçeler ve zarif, modern kesimler ile duran, üstelik bu konuda sokakların diğer kesimini yönlendiren en önemli akımlardan birisi de bu oldu. Şifon gibi yumuşak dokusu bulunan kumaşların pastel, soft tonlar ile buluşması ortaya yumuşak fakat bir o kadar da keskin olan modelleri çıkardı. Zarafet diyen kadınlar için spor tuniklerin en sıkı rakibi bu keskin modeller.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir