Rahat Ve Rengarenk Şal Modelleri

 

Çeşit Çeşit Şallar İle Gelen Rahatlık

 

Tesettürlü kadınlar için tüm kıyafetlerine uyum sağlayacak başörtüsü seçenekleri gereklidir. Hem modayı takip eden hem de kapalılığından ödün vermeyenler için tasarlanan birçok farklı model Tesettür Pazarı sayesinde giysi dolapları renkli ve oldukça fazla seçeneğe sahiptir. Bu modeller arasında şallar daha rahat kullanılması amacıyla fazlaca yer kaplar.

 

Her mekana uygun şal modellerini desenleri sayesinde kıyafetleri ile uygun hale getiren kadınlar bütün bir görünüm oluşturmayı amaçlar. Tüm giysilerin ortak noktası yakalanmaya çalışılır. Hatta çorap ve ayakkabılara kadar başörtüsü ile uyumlu olması aranabilir. Bu durumların bilincinde olarak üretim yapan platform yonca desenleri ile tasarladığı şal modellerinin kenar kısımlarını dikişsiz bırakarak hafif saçaklı bir model olarak üretim yapmıştır. Renkler çeşitlidir. Mavi renk bir şal için yonca desenleri lacivert ile geçiş yapmıştır. Kahverengi şal için bir ton açık rengi olan sütlü kahverengi tercih edilmiştir. Tüm şal modellerinde yonca deseni için ton farkları ile geçiş yapılarak daha yumuşak bir görünüm elde edilmiştir.

 

Desenler ve Renklerin Uyumu

 

Şal desenleri çok çeşitli olmakla beraber geneli karışık renklidir. Otantik şal desenleri de kırmızı ve beyazın buluştuğu, lacivert ile bordonun birlikte desenler oluşturduğu ya da sarı ve lacivertin tam bir uyum içinde göründüğü birçok farklı renk ortaklığına sahiptir. Bu renklerin tamamı elbiseler ile uyum sağlaması için farklı kombinasyonlarda üretilmiştir. Bu sebeple Tesettür Pazarı tıpkı diğer modeller gibi petek modelli şalda da oldukça farklı renk seçeneği ile kullanıcılarına ulaşmaktadır. Ayrıca mavi nakışlı kot şal modası oldukça şık ve iddialı bir görünüme sahiptir.

 

Nakış kısmı her model için değişiklik gösterir. Alt kısımları saçaklı olan modelde nakışlar daha yoğun kullanılırken diğer bir modelde bir sıra halinde dizilmiş çiçek görünümü dikkati çeker. Bu modeller spor tarza daha yakın modellerdir. Yer yer inci ile işlenmiş şal modeli ise daha şık bir görünüm yaratması için tasarlanmıştır. Bu modellerde mavi rengin birbirine yakın birçok tonu üretilerek her kombin ile uygun bir tasarım yaratılmıştır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir