Parçalı Desenleri İle Tesettür Triko Tunik Modelleri

triko tunikSonbahar kış sezonunda tesettür markaları daha kalın kumaşlardan farklı tarzlara özel modeller hazırlamaya başlar. Bu özel kullanımlar arasında triko tunik modelleri de yer almaktadır. Hemen hemen her yaş için özel olarak hazırlanan model seçenekleri arasında günlük, klasik, şık ya da spor kullanımlarınızı karşılayacak şekillerde model seçenekleri bulabilirsiniz. Bu alanda en çok beğenilen model seçenekleri arasında parçalı desenli modeller yer alıyor. Dizlerin altına kadar inen boylarda bu triko modellerin geniş parçalar şeklinde farklı renk kombinasyonları sunması modern anlamda özgün tasarımlar oluşturmaktadır. Siyah ana renk kombinasyonu içerisinde beyaz ve hardal tonları en şık seçenekleriniz arasında yer almakta ve siyah eşarp ile kombine ederek günlük her alanda kullanabilme imkânı elde edebileceksiniz.

Bu tarz modellerde saks mavisi ana temalı parçalı desenli triko tunik modelleri de bulunmaktadır. Yine siyah ve beyaz ile kombine edilebilen bu parça desenler siyah şallarla tamamlanabilir. Mürdüm, gri ve beyaz renk tonları da geniş parçalı modeller içerisinde sezonun öne çıkan tasarımları arasında yer alıyor. Parçalı modeller içerisinde iç kısımlarda sade renkler dış kısımlarda desenli yelek tarzında eklemeler şeklinde modellerde bulunmaktadır. Desenli trikolar arasında deri detayları bulunan siyah modellerin yaka kısımlarında kullanılan kot gömlek yaka detaylarda günlük kullanımlarınız için ideal olacaktır.

Mürdüm triko tunik modellerinde kazak motiflerinin yer alması da klasik kullanımlar arasında sayılabilir. Bu desenlerin sadece etek ucunda ve etek uçlarında kullanılması da hoş bir tarz oluşturacaktır. Triko modellerin kot pantolonlar ile uyumu oldukça hoş olmakta, mürdüm bir model için krem bir şal kullanımı da uyumlu olacaktır. Siyah beyaz renk tonlarında modellerin balıksırtı desenlerle oluşturulması da hoş olmaktadır. Karmaşık desenli modeller özgün tasarımla olarak beğenilebilmektedir. Hardal sarısı ve haki renk tonlarının balıksırtı desenleri ile bir araya gelmesi de mevsimin en sıcak kombinleri arasında yer alacaktır. Açık renk tonlarında model seçimlerinizi siyah eşarp, pantolon ve ayakkabılarınız ile kombine edebilirsiniz. Eğreltili desenlerle haki ve siyah uyumu da triko modeller içerisinde hoş uyumlar ve ideal günlük kullanımlar sunacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir