Panço modelleri

Panço ModelleriPanço modelleri, son dönemlerde sıklıkla görmeye alıştığımız modellerin arasında yer alıyor. Farklı tasarımları ile bizleri gerçekten hayran bırakan modeller, mağaza vitrinlerini süslemektedir. ünlü moda tasarımcıları tesettürlü bayanların şıklık özgürlüğünü maksimum seviyelere çıkartabilmek adına; göz kamaştırıcı panço modellerini tasarlamış durumda.

Mevsime uygun kumaş türleri kullanılarak yılın her mevsimi panço modellerinden yararlanabilme ayrıcalığı da fazlasıyla sunulmuş durumda.

Özellikle havaların soğumasıyla büyük ilgi gören panço modelleri, keçe ve yün kumaş türlerinden tasarlanarak sıcacık ve çok şık görünümlü bir kış geçirmeniz için gerekli çalışmakla yürütülmektedir.

Pançolar üzerinde yer alan çeşitli, simgeler, aksesuarlar ve eklentiler, farklı tarza sahip olmanızı sağlamış durumda. Genellikle düz renkli kumaşlar kullanılarak tasarlanan panço modelleri,  dış giyim ürünü olarak çok çeşitli mekânlarda yaygın olarak kullanılabilmektedir.

Püsküllü panço modelleri, bu sezon adeta bir çığır açıyor. Farklı bir moda trendi olarak hayatımıza hızlı bir giriş yapan püsküllü panço modelleri, hareketli bir görüntünün oluşmasını sağlarken, diğer bir yandan şıklığınıza şıklık katmaya geliyor.

Düğmeli pançolar: tasarımı itibari ile düğmeli modellerden oluşan pançolar adeta bir hırka gibi giyilmekte ve boyun kısmında yer alan düğmesi sayesinde özel bir pançoya dönüşmektedir. Bu özel model, içinde bulunduğumuz sezonun en özel pançolarını oluşturmaktadır. İri düğmeler kullanılarak zenginleştirilen model üzerinde kullanılan kumaş türleri, triko olurken triko kumaşlar üzerinde tercih edilen desenler ise ekose modellerden yana olmaktadır.

Şıklığınız ile bulunduğunuz her ortamda kolayca fark edilmek için sizlerde tercihlerinizi panço modellerinden yana yapabilirsiniz. Dış giyim ürünlerine farklılık kazandırmak için sizlerde gardıroplarınızda pançolara yer açabilirsiniz.

Örme panço modelleri, örme kumaşlar kullanılarak tasarlanan panço modelleri sizlerin içini ısıtacak bir tasarıma sahip. Anne eliyle örülmüş hissini uyandıran pançolar çeşitli örnekleri ile sizlere ayrı bir şıklık kazandırmaya geliyor. Genellikle simli iplikler kullanılarak ortaya çıkartılan panço modelleri, klasik örgü modelleri il bütünleşiyor.

Kullandığınızda çok seveceğiniz, em şıklığınız arttıracak hem de kullanırken sizleri sıcacık tutacak şirin pançolar sizler için tüm modelleri ve uygun fiyatları ile tesettür pazarı site adresimiz üzerinde satışa sunulmaktadır. Sitemize göz atmadan panço satın almayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir