Özel Tasarım Tesettür Giyim Tunik Modelleri

tesettür giyim tunikÖzel bir davet için kombinler hazırlarken katılacağınız organizasyonun büyüklüğüne ve resmiliğine göre kıyafet seçimi yapabilirsiniz. Tesettürlü hanımlar bu alanda özel tasarım tesettür giyim tunik modelleri tercih ederek şık uyumlar elde edebilirler. Beyaz bir tasarım bu alanda en risksiz seçenekler arasında yer alacaktır. Ön kısımlarda kollara doğru şerit şeklinde uzanan siyah dantelli detaylara uyumlu olarak ta pantolon ve eşarp kombinleri elde edebilirsiniz. Pudra tonlarında modellerde abiye olarak tercih edilebilecek en hoş seçenekler arasında yer alıyor. Kollarda kullanılan gül şeklinde geniş kabartmalar zarif ama şık bir detay olacaktır. Bu renk tonları için siyah pantolonlar kombine edebilirsiniz.

Bej renk tonlarında omuzlardan akan siyah danteller, canlı renkler üzerinde kullanılan siyah tül detaylarda hoş modeller oluşturacaktır. Bu alanda fuşya modeller lacivert şal, pantolon ve çantalarla hoş uyumlar oluşturacaktır. Özel tasarımlarda farklılık oluşturulabiliyor. Siyah, beyaz bir modelin yaka kısımlarında beyaz etek uçlarına doğru siyahlaşan modelin yaka kısmında siyah bir papyon kullanılabilir. Bu alanda tesettür giyim tunik modellerini şık bir şekilde kombine edebilmek için püskül detaylı pudra renk tonlarında tunikler kullanabilirsiniz. Ön kısımlarda kullanılan fırfır ya da fular detayları da özel tasarım modellerde çok beğenilmektedir. Pudra ve beyaz uyumlarını kullanarak soft bir tarz yakalanabilir. Fuşya bir model üzerinde ön kısımlarda kullanılan sıra düğmelerde oldukça şık olacaktır. Aynı düğmelerin kolların manşetlerinde yer alması da daha modern bir hava elde etmenizi sağlayacaktır. Bu tarzlarda bir modelin pudra renk tonlarında bir şal ile tamamlanması zarafetinizi gösterecektir.

Kırmızı özel tasarım tesettür giyim tunik modellerinde omuz kısımlarında kullanılan apolet tarzındaki taşlarda abiye seçimlerinizde farklılık oluşturacaktır. İkili renk uyumları ile de özel tasarımlar elde edilebiliyor. Pudra ve krem renklerin aynı modelde kullanılması ve pembe bir şal, beyaz bir pantolon ile kombine edilmesi de şıklık sunacaktır. Asimetrik kesim tuniklerde bel kısımlarında geniş deri kemerlerin kullanılması hoş olmaktadır. Hardal tonları özel tasarımlar için özel bir renk seçimi olacaktır. Bu model seçeneklerinde haki renk tonlarında bir şal ve kahve renk tonlarında bir çanta ile istediğiniz uyumu yakalayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir