Özel Bir Davette Nasıl Tesettür Kombinler Kullanılabilir?

Şık kıyafet seçimleri yapabilirsiniz. Ancak uyumlu ürünlerle kombine etmediğinizde istediğiniz uyumu yakalayamazsınız. Bu nedenle eşarbınız, kıyafetinizi, ayakkabınız ve çantanızda renk, desen olarak uyum yakalamanız gereklidir. Bu nedenle tesettür kombin seçimlerinizde kullanacağınız kıyafeti bütün olarak düşünmelisiniz.

 

Dantelli Kombinler

 

Mor ve buz mavisi abiye olarak tercih edilecek en soft seçenekler arasında yer alıyor. Dantelli etek ve balık modeli bluzların kombininde mor takımlar pudra şal ve ayakkabı ile tesettür kombin olarak tamamlanırken buz mavisi lacivert şal ve ayakkabı ile kombine edilebilir. Model pudra olduğunda ise fuşya bir şal kombininizi hoş bir şekilde tamamlayacaktır. Dantel detayları kap, tunik şeklinde içli dışlı olarak kullanılan takımlarda da çok şık olmakta ve kollarda ve etek uçlarında kullanılarak koyu renkler bile olsa hoş bir zarafet ele edilmektedir. Siyah modellerin içerisinde bordo, lacivert gibi kullanımlara yer veriliyor.

 

Yelekli Kombinler

 

Zeytin yeşili yelekli takımlarda bordo desenleri bulunan yelek ve pantolon içinde krem tonlarında bir tunik kullanılabilir. Altın renk tonlarında şal ile bu takım uyum sağlayabilir. Bu yıl yelekli takımlar çok trend olmaktadır. Dizlere kadar uzayan yelekler içinde açık renk tunik ve pantolon uyum şık bir kombin olmaktadır. Uzun kap tarzında iki takımlarda da üstte kullanılan kap tarzındaki ürün mavi, lacivert, pudra ve fuşya gibi renk tonlarında olabiliyor. Bu renklere uyumlu olarak tercih edilen şallar tesettür kombin kullanımlarımız için ideal olmaktadır.

 

Yakma dantelli yeleklerde aynı desenlerde tunik kollarında kombine edilen uyumlarla zarafet elde edebilirsiniz. Bu modellerde saks bir yelek içinde beyaz bir tunik, pantolon kombini tesettürlü hanımlara zarafet ve estetik katıyor. Yakma dantelli modellerde kap şeklinde yakasında düğmeli olarak kullanılan tasarımlarla da sunuluyor. Yelekli modellerde dizlerin aşağısına kadar uzanan uzun modellerde bulunuyor. Geniş yakalı, düğme tasarımlı modellerde oldukça şık uyumlar oluşturuyor.

 

Yakası Fularlı Modeller

 

Yakasında kullanılan fularlı tasarımlarda ön kısmı hırka şeklinde açık olan ve dizlere kadar uzunluğu bulunan modellerde pudra, siyah, bej, saks, bebe mavisi, mor gibi renk tonları kullanılabiliyor. Yaz mevsiminin gözdeleri ile keten özelliklerde olan tunik, pantolon ikili kombinlerdir.

Kaynak: www.tesetturpazari.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir