Önden Düğmeli Fularlı Tesettür Elbise Kombinleri Nasıl Yapılır?

Tesettür belirli hassasiyetleri taşıdığında tesettürlü hanımların inanışlarına uygun olarak örtünmelerini sağlamaktadır. Ve bu şekilde özelliklerde tercih edilen tesettür elbise modelleri çok zarif, naif ve kibar konbinler oluşturmaktadır. Hemen hemen her yaşa ve bedene özel seçeneklerle sunulan elbise modelleri arasından önden düğmeli fularlı elbise tasarımları arasından tercihler yapabilirsiniz.

 

Sade Renk Tonlarında Zarif Seçenekler

 

Camel renk tonlarında önden düğmeli modellerin etekleri daha geniş olmakta ve kollarda yer alan manşetlerle oldukça hoş kullanımlar elde edilmektedir. Özellikle bu renk tonunda bir modeli pudra renk tonunda bir şal ve çanta ile sempatik bir uyumda birleştirebilirsiniz. Aynı tasarımlarda yeşil renk tonunda modelleri desenli eşarp modelleri ile de kombin edebilirsiniz. Turkuaz mavisi de bu modeller içerisinde çok kibar uyumlar ortaya çıkaracaktır.

 

Yandan Düğmeli Şık Modeller

 

Yandan düğmeli olarak kullanılan modellerde yakada fiyonklu fular tarzında detaylarla da özel tasarımlar elde edilebilir. Bu tarz modellerde tesettür elbise modelleri düz olabiliyor. Kot kumaşlarda da aynı tasarımlarda modeller günlük kullanımlar için rahat seçenekler olmaktadır. Özellikle açık mavi tarzında tasarımlar hoş olmaktadır. Bu tarz ferace tarzında elbise modelleri de bulunmaktadır. Kollarda kullanılan kat kat parçalar ve yaka kısmındaki fular tarzındaki modeller petrol renk tonundaki elbiselerde oldukça şık uyumlar oluşturuyor. Önden düğmeli modellerde bazı modellerde düğmeler etek ucuna kadar inebiliyor. Belden kuşaklarla bağlanan tasarımlarda spor bir tarz oluşturabiliyor.

 

Yandan Fularlı ve Düğmeli Modeller

 

Kot tasarımlarda yandan kullanılan düğmeler etek ucuna inebilir ve vizon renk tonlarında eşarplarla çok hoş bir şekilde kombinler yapılabilmektedir. Bazı tesettür elbise modellerinde cep detaylarına da yer veriliyor. Etek ucunda ve kollarda kullanılan fırfırlarda zarif kombinler oluşturabilir. Yaka kısımlarında kullanılan geniş kolyelerle sade renk tonlarında modelleri çok başarılı bir şekilde kombine edebilirsiniz. Sade renk tonunda tasarımlarda nakışlı desenlerde yer almakta ve yeni dönem trendleri arasında yer almaktadır. Kot modellerde daha sade kullanımlarla metal düğmelerle günlük kullanımlar için spor tasarımlar elde edebilirsiniz. Tarzınıza özel şık, zarif, kibar ve kullanışlı modeller arasında vücut ölçülerinize özel, modeller seçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir