Nakışlı Kot Tunikleri Gördünüz Mü?

2017 bahar yaz modası sokakları renklendirmeye başladı. Cıvıl cıvıl renkli kombinler, ışıltılı aksesuarlar bu yaz çok revaçta olacağa benziyor. Renklerin ön planda olacağı belli olan bu yaz için sokak kombinleri belirlenmeye başlandı. Neredeyse her yılın değişmeyen modası olan kot tunik ise vitrinlerde yerini aldı ve yine dikkatleri üzerine çekti.

 

Tunikte Kot Modasını Yakaladınız Mı?

 

Yıllardır trendlerden düşmeyen kot, bu yaz da özellikle tesettür modellere damga vuracak. Modada güncelliğini her daim korumasının yanında bu yaz biraz daha şekilleniyor ve daha şık şekillerde karşımıza çıkıyor. Bu sezon özellikle nakış işlemeli kot tunik modelleri tercih ediliyor. İşlemeler ile daha renkli hale gelen tunikler, kullanım açısından da dikkat çekiyor. İşlemeler de kelebek, kuş, gelincik, gül, pelikan figürleri sıkça kullanılmış, bu sayede kot tunikler daha canlı, ilgi çekici hale getirilmiştir. Marchesa, Gucci gibi markaların tül ürünleri hareketlendirmek için başlattıkları bu nakış akımı, kot ürünlere de bir o kadar yakıştı diyebiliriz. Hiçbir zaman modasını kaybetmemiş kot ürünlerinize; kot pantolon, tunik, elbise, çanta gibi ürünlerinizi kendiniz de bir terzi desteği ile nakışlı hale getirebilirsiniz. Örneğin kot tuniğinizin sırtına, kol bölümüne, yakasına, etek uçlarına vb. dilediğiniz modeli nakış olarak işletebilirsiniz. Hatta bu aşamada çok sık kullandığınız, kolay kombinleyebileceğiniz renk ve şekilleri tercih etmeniz kullanımda kolaylık sağlayacaktır.

 

Kot Tunikler İçin Kombin Önerileri Nelerdir?

 

Daha çok gündüz için tercih edilen kot tunikler, nakışlı modeller tercih edildiğinde akşamlar için de şık bir kombin haline geliyor. Birçok renkle tercih edilebileceği için kolaylık sağlayan kot tunik bu yaz için fresh renklerin yanında tercih edilmiş. Örneğin; koyu tonlarda bir kot tunik tercih ettiyseniz yanında; açık mavi, toz pembe, beyaz, bej, pudra, açık sarı tonları ile destekleyici bir pantolon, eşarp, ayakkabı ya da aksesuar tercih edebilirsiniz. Yine açık renk kotlar ile de bu fresh renkleri tercih ederek daha soft kombinler yapabilir, bu şekilde de biraz daha canlı renk aksesuarlarla farklı ve dikkat çekici kombinler oluşturabilirsiniz. Kot tunikler rahat renk uyumu yakalayacağınız, aksesuar ile zenginleşebilen ürünlerdir. Yaz için bir kaç farklı tonda kot tunik satın almanız, sizin için birçok kombin avantajı sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir