Mürdüm Rengi Tesettür Elbiseler Nasıl Kombinlenir ?

Mor rengin tonlarından birisi olan mürdüm rengi elbise modelleri ile birleştiğinde asil bir duruş sergilemektedir. Dikkat çekici ama şık bir giyim tarzı arayanlar için mürdüm renginde elbise modelleri doğru bir tercih olmaktadır. Kendi başına alımlı olduğunu açık bir şekilde gösteren mürdüm renginde bir giyim ürünü kullanırken fazla abartıya kaçılmaması ve sade olunması gerekmektedir.

 

Beyaz renk ile mürdüm renginin kombini her zaman için daha çok tercih edilmektedir. Siyah ve mürdüm renginin uyumu da yadsınamaz güzelliktedir. Genel olarak canlı renkleri tercih etmekten kaçınan bayanların biraz da olsun farklı renklere yönelmesi için bu sezon mürdüm renginin de çok kullanılacağı bir gerçektir. Elbise modelleri için mürdüm renginin asaletinin kullanılması tesettürlü kadınların ilgisini çekmektedir. Peki, mürdüm rengi tesettür elbise modelleri nasıl kombin yapılır?

 

– MÜRDÜM VE LACİVERT RENGİN UYUMU

 

Yaz mevsiminde mürdüm rengi pek kullanılmaz diyenleri şaşırtacak kombinleri 2017 yaz sezonunda görebilirsiniz. Aslından mürdüm rengi her mevsim giyilebilecek güzelliği ve asilliği taşıyan alımlı bir renktir. Bu nedenle mürdüm renginde bir uzun elbise tercih ettiğinizde lacivert tonunda şal kullanabilirsiniz. Ayakkabınızı ve çantanızı da lacivert seçerek zarif bir uyumluluk yakalayabilirsiniz. İki renginde koyu olmasına rağmen yan yana kullanıldıklarında nasıl hoş durduğuna tanık olabilirsiniz. Aksesuar olarak da altın tonlarını tercih ederek kombini biraz daha hareketlendirebilirsiniz.

 

– MÜRDÜM RENGİ İLE PEMBENİN UYUMU

 

Sezonun en favori renklerinden birisi olan pembe ile mürdüm renginin uyumunu başarılı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Uzun elbisenizin mürdüm rengi şıklığında olması durumunda eşarbınızı ya da şalınızı pembe tercih edebilirsiniz. Siyah bir ayakkabı ve siyah bir çanta kullanabilirsiniz.

 

– MÜRDÜM RENGİ İLE SİYAHIN UYUMU

 

Kış mevsiminde dış giyim ürünlerinde çok fazla tercih edilen mürdüm rengini yaz sezonunda da elbise modellerinde tercih edebilirsiniz. Sade ve alımlı mürdüm rengindeki elbisenizin üzerine siyah bir şal takabilirsiniz. Her zevke ve her yaşa uygun olan elbiselerden tercih ederek stil sahibi bir kadın olabilirsiniz. Beden ölçülerinize göre alacağınız elbisenin sizi uzun ve alımlı göstermesine dikkat etmelisiniz. En çok da siyah ile bütünleşen mürdüm rengi kombininiz ile özel davetler bile katılabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir