Moda Tuniklerle Dikkatleri Üzerinize Çekmeye Hazır Mısınız?

Tuniklerde bu yılın modasını takip eden şık hanımlar için bol seçenekli öneriler verilebilir. Çünkü tunikler tüketicilerin istek ve beğenilerine göre her sene yepyeni modellerle karşımıza çıkmaktadır. Cıvıl cıvıl bahar günlerinde rengarenk uzun tunik modelleri karşımıza çıkmaktadır. Bu tunik modellerinin boyları yetmiş seksen santim civarında olmaktadır. Bedenine göre boylarında bir miktar fark olmaktadır. Mavinin, yeşilin, sarının en canlı tonlarında tunikler vitrinlerde yerini almaktadır. Üstelik çok uygun fiyatlarla çeşit çeşit tunikler bulunmaktadır.

 

Baskılı Tuniklerde Hangi Model Çeşitleri Vardır?

 

Baskılı tunikler bu yılın bahar ve yaz modasının en şık ürünlerindendir. Baskılı tuniklerde kırmızı, siyah, lacivert, mavi, turuncu gibi renkler üzerine beyaz baskılar kullanılmaktadır. Osmanlı motiflerine ait baskılar kullanılmaktadır. Ayrıca çiçek baskıları, geometrik desenli baskılı modelleri vardır. Bu uzun tunik modelleri truvakar şeklinde uzun kollu olmaktadır. Kol ağızlarına bakıldığında ise esnek detaylı olduğu görülmektedir. Kare biçimli yakalıdır. Penye kumaştan yapılmaktadır. Bu tunikler uzun eteklerle, kot veya kumaş pantolonlarla, babetlerle kombin yapılır. Viskoz materyalden yapılmış baskılı tuniklerde mevcuttur. Bu modellerde ipli ve lastikli olan yakalar hem çok şirin hem de şık durmaktadır. Hem zayıf hem de kilolu bayanlar uzun tunikleri kullanmaktadır. Bazı tunikler bel kısmı ayarlanabilir özelliğe sahip büzgüleri bulunmaktadır. Yakadan göğse kadar pileli, önden düğmeli modellerdir.

 

Kareli Tunikler Nasıl Kombin Yapılır?

 

Kareli tunikler gençlerin ve genç görünmeyi sevenlerin tercihidir. Kareli tunikler uzun tunik modelleri içinde en rahat olanıdır. Viskoz materyalden yapıldığı için hem çok yumuşak hem de çok rahattır. Dökümlü durduğu içinde bütün fazlalıkları kapatmak için idealdir. Gri kareli, mavi kareli, lacivert kareli gibi renkleri bulunmaktadır. Ayrıca kırmızı siyah, pembe siyah, yeşil lacivert, pembe fuşya kareli olanlar vardır. Dar kesim kot pantolon, tayt ve eteklerle kombin yapılabilir. Daha çok spor tarzı olanlara hitap eder. Önden düğmeli olmaktadır, bazılarında gizli düğme kullanılmaktadır. Boyları genelde seksen metre civarındadır. Büyük beden olarak çeşitliliğe sahiptir. Genellikle manşetleri farklı boylarda ayarlanabilir. Düğmelerinde zımba detayları olanlar çok tercih edilmektedir. Bazılarında ise düğme yerine çıtçıt kullanılmıştır. Materyali pamuk olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir