Moda Olan Tesettür Kıyafetler Nelerdir?

 

Tesettür giyim üzerinde çalışan, dikim evi açan, terzilikten tesettür giyim üretimine geçen birçok insan bulunuyor. Çünkü tesettür kıyafetleri oldukça satış yapıyor. Güzel görünüm ve kalite bu tarzlar için önemli etmen olarak bulunuyor. Daha da önemlisi farklı modeller üretip, bunları çeşitli renklerde sunmak kaliteyi artırıyor. Moda yakalamak, insanların beğenisine sunmak alışveriş yaparken kadınların önceliği oluyor. Her kadının renk beğenisi farklılık göstereceği için, çeşit çeşit renk tonlarında üretim yapmak fayda sağlayacaktır.

 

Canlı Renklerin Modası Nelerdir?

 

Yaz mevsiminde ve kış mevsiminde tesettür giyimde yeniliklere geniş şekilde yer verilmiştir. Modellerin yanı sıra genellikle her renk sıklıkla kullanılmıştır. Fular kullanımı bu sezonda yaygınlık kazanmıştır. Bu moda tesettür kıyafetlerine de yansıyarak, gömleklerin yaka kısmına da fular modelleri iliştiriliyor. Etek üzerine ya da pantolon üzerine fular yaka gömlekleri tercih ederek renkli şal ve başörtülerle kıyafetinizi tamamlayabilirsiniz. Fular yaka modeller gömleklerin yanı sıra mont ve kabanlarda da kullanılıyor.

 

Çiçek modelleri yazı simgelediği gibi, kış sezonunda da tercih edilecek desen oluyor. Rengarenk çiçek desenlerini üzerinizde görenler hayran kalacak. Eşarp, şal, gömlek, tunik, elbise, abiye, pantolon, ayakkabı, çanta, ferace, etek, bluz vb. her kıyafet ve aksesuarda çiçek desenleri dikkat çekiyor. Kış sezonunda montlarda, kabanlarda, çizme ve çantalarda çiçek modellerini yakalamak mümkün. Kürk yaka bu sene de moda olma özelliğini koruyor. Sıradan kıyafetleri dahi asil gösteren kürk yakaları tesettürlü kadınların denemesi gerekir. Muazzam görüntüsü ile şal ve başörtüleri de kürk sayesinde daha dolgun gösterecektir.

 

Asker Yeşili Modası Nasıldır?

 

Her vücut rengine asker yeşili oldukça yakışıyor. Her kumaştan yapılan ve çoğu desene uyan asker yeşili, bu senenin oldukça gözdesi. Kürk detaylı montlarda asker yeşilini tercih edebilirsiniz. Siyah pantolon, siyah şal ve siyah çizmelerle kışı şık ve rahat kombinlerle geçirin. Yeşil montta kahverengi tonlarında kürk modellerinde ise; kot pantolon ve kahverengi topuklu kısa çizmeler tercihiniz olabilir. Yaz mevsiminde, beyaz etek üzerine asker yeşili gömleği, pembe tonlarında eşarplarla tamamlayabilir, özel günlere bu kombinle katılabilirsiniz. Kısa kollu uzun asker yeşili ceketlerde, kadife yeşil topuklu çizmeleri giyebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir