Kullanılan Farklı Detaylarla Çok Özel Tarzlar Oluşturan Tunik Modelleri

tunik-modelleri-ve-fiyatlariDeğişen boyları, kumaş seçimleri ve tasarımlarına göre farklı tunik modelleri ve fiyatları bulabilirsiniz. Tesettür giyim kategorisinin en çok beğenilen ürünleri arasında yer alan tunik modelleri, en çok model seçeneğine sahip olan kategoriler arasında da yer alıyor. Günlük kullanımlarınızdan şık ve özel davetlerde tercih edebileceğiniz kullanımlara kadar her alanda kullanılabilirliği bulunuyor. En şık uyumlarını ise boru pantolonlar ve şal kombinleri ile tamamlıyor. İster uzun, ister kısa, isterseniz de ara boylarda modeller tercih edin; her anlamda ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak modeller bulabilirsiniz. Bazı modellerde tamamen elbise havası bulunmakta ve şık kullanımlarınızda ideal seçimler olabilmektedir. Bazı modellerde rahatlıkları ile sokakta, alışverişte her alanda tunikleriniz ile daha hızlı hareket imkânı kazanabilmektesiniz.

Genç tesettürlü hanımlar daha çok pantolon kullanmakta ve bu kullanımı kendi hassasiyetlerinde kombine edebilmek için uzun tunik modelleri tercih etmektedir. Özellikle çalışanlar, okuyanlar için bu modeller rahat hareket imkânı sağladığı için çok fazla tercih ediliyor. Bu alanda tunik modelleri ve fiyatları araştırmaları yaparken boyutları ve kumaş seçenekleri fiyat aralıklarını değiştirecektir. Şık seçimler için de modern bir görünüm sağlayan tunik modelleri içerisinde pudra en çok tercih edilen renkler arasında yer alıyor. Ön kısımlarında kullanılan danteller ve işlemeler modellere çok daha kibar bir hava katmaktadır. Pudra dışında beyaz ve petrol yeşili gibi tonlarda bu alanda tercih edilebiliyor.

Her sezon farklı renkler öne çıkabilir; sonbahar- kış sezonunda öne çıkan renk tonları arasında ise safran ve mürdüm gibi renkleri bu yıl yeni sezon ürünlerde çok fazla görecek gibiyiz. Ekru tonlarında parlak detayların kullanıldığı çok şık ürünler bulabilmekte mümkün oluyor. Etek kısmında dantelli kemer tarzında bölümler kullanılarak şık detaylar oluşturulabilir. Bu renkleri mint yeşili bir şal ve spor ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz. Kullanılan bu detaylar ile birbirinden farklı tunik modelleri ve fiyatları bulabilirsiniz. Yarasa kollu modellerde oldukça şık olmakta ve etek uçlarında kullanılan tül detaylar ile özel bir tarz elde edebilmekte mümkün olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir