Kot Tuniklerle Şık Kombinler Nasıl Yapılır?

Kot Tuniklerle Sportif Şıklık Ve Detaylar:

 

Giyim kombinlerinde övgüleri üzerinde toplamayı seven bayanlar stillerini oluştururken tarzları ne olursa olsun uyumda bütünlük oluşturmaya dikkat ederler. Bu arada modayı takip etmekten asla vazgeçmezler fakat trenleri takip ederken sadece kendilerine yakışan parçaları seçmeyi de ihmal etmezler. Eğer sizler de stilinize önem veriyorsanız ve kendi tarzını oluşturmaktan hoşlananlardan iseniz, bu sezonun yeni trendleri arasına hızlı giriş yapan kot tunik trendinden mutlaka haberiniz vardır. 2017 yılında şık spor giyim tarzı çok moda oldu. Sporu şıklıkla birleştiren parçalar arasında yer alan kot kumaşlardan tasarlanmış tunikler, cepleri ve yakaları taş detayları ile spor tarzı şıklığa harmanlayan karşımdan oluşan tasarım tunikler ile dikkat çeken stilleri üzerinizde taşıyarak tarzınızı öne çıkarabilirsiniz. Şallarda da dikkat çeken farklı tarzlar, tesettürlü bayanların kot pantolonlarla ve spor kesim kumaşlarla kombinleyecekleri tuniklerde markalar çok özel modellere yer vererek, tesettür modasında stil patlaması yaşanmasına neden olmaktadır.

 

Kot Tuniklerle Özel Kombinler:

 

Kotların şıklığı baskı ve işleme detayları ile de tasarımlara zengin bir yelpaze getirerek, kot tunik modellere de aynı etki yansıtılmış ve tesettürlü bayanların spor kombinlerine yeni sezonda göz dolduran, spor tarzın şık etkileri yansımaktadır. Kombinlerinizi oluştururken ayakkabı ve çantalarınızda uyumu tamamlayan etken parçalardır. Kotlardan tasarlanmış tunikleri, babet ayakkabılar ve salaş ya da tarz portföylerle tamamladığınızda şık stiller oluşturabilirsiniz. Kot ve keten pantolonlar, kot tasarımlı tuniklerle şık bir kombin uyarlaması oluştururken, renklerin önemini de gözden kaçırmayın.

 

İlham Veren Kombinler Ve Stil Çalışmaları:

 

Renk detayları kot tunik tasarımlarında yeni sezonda siyah, beyaz, pastel tonlar ve mavinin tonları ile zenginlik oluşturmakta ve her renkte şallar pantolona uyum sağlayacak seçeneklerde sunulmaktadır. Özenli ve zevkli kombinler oluşturmak için kombin fikirleri veren moda bloglarından, ünlü markaların alışveriş sitelerinde sunulan görsellerden ilham alabilirsiniz. Moda konusunda sürekli araştırma halinde olmak stilinizi daha geliştirmenize ve farklı kombin ilhamlarının gelmesine yardımcı olmaktadır. Günümüzde tesettür giyimde hayli kombin zenginliği görülmekte ve özel tasarımcılar stil konusunda yoğunlaşarak çok özel parçaları moda trendlerine eklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir