Kot Tuniklerle Pantolonlar Nasıl Kombinlenir?

Yeni Sezonda Kot Trendi:

 

Sevilen kot tunik modelleri bu yıl tesettürlü bayanlara hitap en şık ve dikkat çeken özel modellerle beğeni topluyor. Tesettür trendlerinin gözdesi haline gelmiş olan kot kumaşlardan oluşan uzun gömlekler ile jean pantolonlarınızı kombinleyerek sezonun şıkları arasına girebilirsiniz. Önden düğmeli, yanları yırtmaçlı, etek kısımlarına doğru oval kesimlerle tarz kazandırılmış tasarım tunikler, yazlık pantolonlarla da bu yıl tesettürlü bayanları yine yılın stil ikonlarına dönüştürecek. Özellikle beyaz kot, keten ve kumaş pantolonların üzerine açık mavi ve taşlanmış uzun kot gömlekler çok yakışmaktadır. Bu kombinin altına babetler ve dolgu topuk ayakkabı yazlık kombinleri en iyi tamamlayan uyumu yakalayacaktır. Pastel tonlardan oluşan stiletto ayakkabılar da yine şık ve zarif etkiyi vurgulayacaktır. Beyaz ve pudra tonlarında bir eşarp ile de yazlık stilin zarif ve narin etkisini kombinlerinize yansıtabilirsiniz.

 

Kot pantolonlarla kombine edilmiş kot tunik modelleriyle şahane bir uyumu yakalayabilir ve özgün stilinizle şıklığınızı konuşturabilirsiniz. Bazı markalar kot gömlekleri ve kot pantolonları kombin olarak da sunmaktadır. Yeni sezonun kotlardan oluşan uzun tuniklerinde, sırt detaylarında yazılı ve desenli baskıları sıklıkla görmekteyiz. Kol biyeleri, yakalara işlenmiş taşlar ve payet detayları da bu tunikleri sıradanlıktan uzaklaştırıp, farklı bir ambiyans oluşturarak etkili bir şıklık oluşturmaktadır.

 

Kot Gömleklerle Kombin Uyumunu Yakalayın!

 

Kot kumaşların renk olarak çok zengin tonları vardır. Modeller de yine kot tunik tasarımlarında geniş tarzlarda sunulmaktadır. Kot pantolonlarla bu tunikleri kombine edeceğiniz zaman, pantolon ve tunik renginin birbiri ile uyumlu tonu yakalamasına dikkat etmelisiniz. Çünkü kotu kotla kombin yapmak kolay gibi gözükse de aslında renk çıkmazı oluşturabileceğinden bazen zor olabilmektedir. Kot pantolon ve kot gömleği birlikte kombinleyeceğiniz zaman renk geçişlerinin ve tonlarının birbirine yakın olmasına dikkat etmelisiniz. Model olarak kot kumaşlardan oluşan tuniklerde de yine asimetrik kesimlerin bu yıl fazlasıyla uygulandığını görmekteyiz. Hareketli kesimler, tuniklere enerjik bir tarz kattığı için daha şık ve giyildiği zamanda estetik bir görüntü oluşturmaktadır. Yani sıradanlığı yok ederek, stil farkını öne çıkarmaktadır. 2017 yılında kotlar, tesettür modasında trendlerin başında gelmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir